logo

Setur Duty Free, alış-verişi dijital ortama taşıdı

Setur Duty Free, alış-verişi dijital ortama taşıdı

Setur Duty Free, alışveriş deneyimini dijital ortama taşıyor. Sabiha Gökçen Setur Duty Free mağazalarından yapılacak alışverişler için pre-order (ön sipariş) olanağı sunan Seturdutyfree.com artık yayında.
Setur Duty Free Pre-Order web sitesini kullanan yolcular havalimanına gelmeden siparişini oluşturabilirken, dijital ortamın avantajlarını kullanarak istedikleri ürünün stokta olup olmadığını da görme olanağı buluyor. Ürünü mağazada aramakla zaman kaybetmeyen yolcular, mağazaya geldiklerinde önceden hazırlanmış olan ürünlerinin ödemesini Pre Order Teslim ve Ödeme noktasında yaparak, alışverişlerini hızlıca tamamlayabiliyor. Siteye üye olarak ön sipariş veren yolcular, ilk siparişlerinde Sabiha Gökçen Setur Duty Free mağazalarındaki avantajlı fiyatların yanı sıra ayrıca açılışa özel ilk siparişte ekstra yüzde 20 indirim hakkı da kazanıyor.
Alkollü ürünler ve sigara dışında, Sabiha Gökçen Setur Duty Free’de satışa sunulan parfüm, kozmetik, cilt bakımı, gıda ve şekerleme, oyuncak, butik aksesuar ve elektronik kategorisindeki tüm ürünler için ön siparişin kabul edildiği Seturdutyfree.com web sitesinde ön siparişler, yolcuların uçuşlarından 2 saat öncesine kadar yapılabiliyor.

#

SENDE YORUM YAZ