logo

Emirates ile uçun, Dubai’de Emirates’in misafiri olun

Emirates ile uçun, Dubai’de Emirates’in misafiri olun

Emirates, 2023’e yeni deneyimler yaşayarak başlamayı planlayan yolcuları için Dubai’de yeni ve heyecan verici bir kampanya başlattı. 16 Ocak 2023 ile 29 Ocak 2023 tarihleri arasında Dubai varışlı veya aktarmalı gidiş–dönüş Emirates bileti satın alan yolcular şehirdeki en popüler üç aktiviteye Emirates’in misafiri olarak giriş hakkına sahip olacaklar.

At the Top, Burj Khalifa’da seyir keyfi, Dubai Fountains Boardwalk’da gösteri şöleni ve 45 dakikalık Yellow Boats Atlantis Bast Tekne Turu.

  • At the Top, Burj Khalifa:Dubai’yi dünyanın en yüksek binası olan Burj Khalifa’nın tepesinde bulutların arasından görebilir ve büyüleyici plajlarından muhteşem Dubai Marina’ya kadar bütün bir şehrin panoramik manzaralarını seyredebilirsiniz. Daha da keyifli bir deneyim için 125. katta dünyanın en tepesinde kahvenizi yudumlayarak leziz bir kahvaltı çöreğinin tadını çıkarabilirsiniz.
  • The Dubai Fountains Boardwalk: Büyüleyici Dubai Fountain’da yer alan ve uzunluğu 270 metreyi geçen yüzer platform Boardwalk, ziyaretçilerin Burj Khalifa’nın ünlü su, müzik ve ışık gösterilerini daha yakından yaşamalarını sağlıyor. 1000’in üstünde farklı su oyununa sahne olan 120 bin metrekarelik Burj Lake’te hipnotize edici gösterilerle kendinizden geçeceksiniz.
  • Yellow Boats Atlantis Bast Tekne Turu: Dubai Marina’dan Palm Jumeirah’a uzanan ve Atlantis the Palm’ın etrafını dolaşan 45 dakikalık heyecan verici bir gezide Dubai siluetini sahilden gözlemleyin. Büyüleyici manzaraların keyfini çıkarın ve uzman bir rehber eşliğinde mimari tarih ve hikâyeler hakkında daha fazla bilgi alın ve tüm bunları yaparken kendinizi güneşin ve derin kültürel geçmişin kollarına bırakın.

Bu özel kampanya, 29 Ocak 2023 tarihine kadar EKDXB23 kodunu kullanarak emirates.com, Emirates iletişim merkezi ve seyahat acenteleri kanalıyla 18 Ocak 2023 ile 31 Mart 2023 tarihleri arasında yapılacak Dubai varışlı veya aktarmalı gidiş – dönüş seyahatler için satın alınan tüm biletlerde geçerlidir*.

Kış aylarında Emirates ile Dubai’ye yapacağınız bir sonraki güneş, deniz ve kum   tatilinin keyfini çıkarmak için takipte kalın ve önümüzdeki aylarda bunun gibi daha fazla heyecan verici kampanyayı yakalayın.

#

SENDE YORUM YAZ