logo

Yeni Havalimanı’ndan Cumhuriyetin 93’üncü yılına anlamlı koreografi

Yeni Havalimanı’ndan Cumhuriyetin 93’üncü yılına anlamlı koreografi

İstanbul Yeni Havalimanı çalışanları,Cumhuriyet Bayramı öncesinde 108 kamyonluk bir konvoy ile özel bir 93’üncü yıl koreografisi yaptı.

image
Türkiye Cumhuriyeti tarihinin en büyük projesi olan İstanbul Yeni Havalimanı şantiyesinde çalışanlar, Cumhuriyet Bayramı’nı hazırladıkları özel bir video ile kutladı. İGA’nın @igairport uzantılı sosyal medya hesaplarından yayınlanan videoda Cumhuriyetin 93’üncü yılı onuruna 36 bin 800 metre karelik alanda 108 kamyonla 93 rakamı yazıldı.

image
İGA Havalimanları İnşaatı CEO’su Yusuf Akçayoğlu; “Mühendislerimiz, şoförlerimiz ve işçilerimiz başta olmak üzere İGA Ailesi üyeleri; bu özel günde birlik ve dayanışmanın en önemli örneklerinden birini gösterdi. Türkiye Cumhuriyeti’ne yakışır şekilde her gün emeğini, azmini ve erdemini ortaya koyan çalışanlarımız, Cumhuriyetimizin yıl dönümü için de bir koreografi hazırladı. Dünyanın en önemli projelerinden birini hayata geçiriyoruz. Çalışanlarımızın bağlılığı ve özverisiyle bu projeyi, tüm gücümüzü ortaya koyarak, ülkemizin adını taçlandıracak şekilde sürdürmekten gurur duyuyoruz” dedi.

 

#

SENDE YORUM YAZ