logo

Ünlü DJ David Guetta’dan EURO 2016’da Türkiye’ye özel video

Ünlü DJ David Guetta’dan EURO 2016’da Türkiye’ye özel video

Avrupa Futbol Şampiyonası süresince yüzbinlerce futbolseveri heyecanlandıracak birçok etkinliği hayata geçiren Türk Hava Yolları, bu kez de David Guetta’nın UEFA EURO 2016TM için hazırladığı turnuva resmi şarkısı “This One’s For You“nun video klibinde boy gösteriyor.

 

UEFA EURO 2016TM’nın resmi havayolu sponsoru THY’nin yer aldığı ve şampiyonaya katılan 24 farklı ülkeye özel olarak hazırlanan klibin, Türkiye’ye özel versiyonu da 16 Haziran tarihi ile tüm futbolseverlerin beğenisine sunuldu.

Türk Hava Yolları Pazarlama ve Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Ahmet Olmuştur işbirliğine yönelik yaptığı açıklamada; “Dünyanın dört bir yanındaki futbolseverler için birleştirici bir unsur olan müzik, kuşkusuz futbolun ayrılmaz bir parçası. Dünyaca ünlü DJ David Guetta’nın hazırladığı UEFA EURO 2016’nın resmi şarkısı; “This One’s For You”nun video klibinde turnuva resmi partneri olarak yer almak bizler için son derece heyecan verici. Bunun yanı sıra, şarkının kitlelere yaydığı coşkunun ortağı olmak ise ayrıca değerli.” dedi.

David Guetta’nın yazıp bestelediği ve son dönemlerin pop fenomeni İsveçli şarkıcı Zara Larsson’un seslendirdiği şarkının kayıt aşamasında, UEFA tarafından özel tasarlanmış online uygulama sayesinde bir milyon futbolsever yer aldı. Şarkının ilk prömiyeri, geçtiğimiz hafta Eyfel Kulesi’nde düzenlenen özel bir konserde David Guetta’nın performansıyla gerçekleştirildi.

UEFA EURO 2016TM’nın resmi şarkısı “This One’s For You”ya ait Türkiye’ye özel video klip; http://www.thisonesforeuro2016.com/#!/tr  web linki üzerinden izlenebilir.

 

#

SENDE YORUM YAZ