logo

Tren biletleri SunExpress’ten

Tren biletleri SunExpress’ten

Viyana tren biletleri SunExpress’te
İzmir ve Antalya’dan Viyana’ya uçan yolcular, artık Viyana tren biletlerini SunExpress uçuşlarında havada satın alabilecekler.
Türk Hava Yolları ile Lufthansa’nın ortak kuruluşu SunExpress’in City Airport Train (CAT) ile yaptığı anlaşma çerçevesinde, İzmir ve Antalya’dan gerçekleştirdiği Viyana uçuşlarında Viyana tren bileti satılacak. İzmir ve Antalya’dan Viyana’ya uçan yolcular artık tren biletlerini, vakit kaybetmeden, uçuş esnasında satın alabilecekler.
Son yıllarda misafirlerine verdiği hizmeti kişiselleştirme stratejisi izleyen SunExpress, artık misafirlerine, yolculuklarına başlamasından çok önce, online rezervasyon sitesi SunExpress.com üzerinden ihtiyaç duydukları, istedikleri hizmeti belirleme ve satın almalarını sağlayarak, kişiselleştirilmiş hizmet sunuyor.
City Airport Train (CAT) ile gerçekleştirilen işbirliği hakkında bilgi veren SunExpress Ticaret Direktörü Peter Glade, CAT’in Viyana’da havaalanı ve şehir merkezi arasında non-stop en hızlı ulaşımı sunduğunu belirterek, “Son yıllarda izlediğimiz kişiselleştirmiş hizmet anlayışımız çerçevesinde, misafirlerimize yeni bir hizmet daha sunuyoruz. Bu stratejimiz doğrultusunda istediği koltuğu seçen, ihtiyacı olduğu ağırlıkta bagajla seyahat eden, istediği yemeği seçen yolcularımız, artık Viyana’da uçaktan indiği zaman bineceği trenin biletini de uçuş esnasında satın alabilecek” dedi.
Online rezervasyon siteleri SunExpress.com’un yolcuların seyahat ve tatil ile ilgili bütün ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde yapılandırıldığını belirten Glade, “Yolcularımız, seyahatlerinden çok önce SunExpress.com üzerinden yolcularını, tatillerini istedikleri gibi şekillendirebiliyorlar. Otel rezervasyonundan, araba kiralamaya, birçok işlemlerini önceden yapıp, keyifli bir seyahat geçiriyorlar” dedi. Glade, Viyana’da CAT ile yapılan işbirliği çerçevesinde, İzmir ve Antalya’dan Viyana’ya seyahat eden, tren istasyonunda zaman kaybetmek istemeyen SunExpress yolcularının, uçuş esnasında, Viyana havaalanından şehir merkezine, yetişkin 22 Euro, çocuklar için ise 15 Euro’ya bilet satın alabileceklerini sözlerine ekledi.

#

SENDE YORUM YAZ