logo

THY’nin iç hat seferlerinde Business Class uçma fırsatı

THY’nin iç hat seferlerinde Business Class uçma fırsatı

THY’nin iç hat uçuşlarında 100₺ fark ödeyerek seyahati Business Class yapmak mümkün. Bu fırsatı yakalamak için biletinizi 15 Haziran’a kadar almak gerekiyor.

İşte kampanya koşulları;

Türk Hava Yolları ile 100 TL fark ödeyerek, iç hatlarda Business Class ayrıcalığı ile uçma keyfini yaşayabilirsiniz. Şimdi siz de bu fırsattan yararlanın!
Seyahat dönemi: 01 Ekim 2016 – 15 Haziran 2017
Biletleme dönemi: 05 Eylül 2016 – 15 Haziran 2017
Kampanyanın geçerli olduğu hatlar: İstanbul Atatürk Havalimanından gidiş-dönüş olmak üzere; Antalya, Alanya-Gazipaşa, Gaziantep, Trabzon, Hatay, Diyarbakır, İzmir, Adana, Kayseri.Sabiha Gökçen Havalimanından gidiş-dönüş olmak üzere; İzmir, Ankara, Antalya, Bodrum, Dalaman uçuşlarını kapsamaktadır.
Anadolu Jet, Ortak uçuş ve aktarmalı seferler kampanya dışıdır.
Yolcuların ekonomi kabinden, Business Class’a yükseltilmesi, rezervasyondaki ekonomi ücret seviyesinin üzerinden 100 TL tahsil edilerek gerçekleştirilecektir.
Ekonomiden Business Class’a sadece indirimsiz yetişkin, çocuk ve bebek biletleri için yapılacaktır.
Bebek indirimi ile düzenlenmiş biletlerin yükseltilmesi esnasında yükseltme bedeli olarak 10 TL tahsil edilecektir.
Bu kampanya diğer kampanya ve indirimlerle birleştirilmez.
Bu kampanya sınırlı sayıda koltuk için geçerlidir.
THY kampanya şartlarını değiştirme hakkını saklı tutar.
Business upgrade işlemi, ekonomi kabinde L/T/Q/E ücret sınıflarına ait onaylanmış rezervasyonlardan Business için tahsis edilen K sınıfında yer olduğu takdirde yapılacaktır.
Uçuştan en geç 1 gün öncesine kadar K sınıf için, onaylı rezervasyon yapılmış segmentlere uygulanacaktır. Uçuş günü ve 1 gün öncesi yapılan rezervasyonlar dahil değildir.
Uçuş Noktaları sayfamızı ziyaret ederek promosyon uçak bileti alabileceğiniz yerleri keşfedebilirsiniz. Ayrıca, sayfamızdaki şehir rehberlerini inceleyebilir, Skylife dergisini okuyabilir ve online uçak bileti satın alabilirsiniz.
Ayrıntılı bilgi için 444 0 THY/444 0 849 numaralı çağrı merkezimizi arayabilir veya Türk Hava Yolları Satış Ofisleri ve Yetkili Satış Acenteleri’ ne başvurabilirsiniz
Türk Hava Yolları, Skytrax tarafından verilen Dünya Havayolu Ödülleri kapsamında 2011, 2012, 2013, 2014, 2015 ve 2016 yıllarında Avrupa’nın En İyi Havayolu Ödülü’nü almaya hak kazandı.

#

SENDE YORUM YAZ