logo

THY’den kabin amirlerine altın ve gümüş rozet

THY’den kabin amirlerine altın ve gümüş rozet

Türk Hava Yolları başarı ile geçirdiği 2017 yılının son günlerinde şirketteki 10. ve 20. yılını kutlayan personellerini altın ve gümüş rozet ile onurlandırdı.

Bayrak taşıyıcı THY’de meşlek hayatlarının 10. yılını dolduran 131 kabin amirine rozetlerini THY Genel Müdür Yardımcısı (Uçuş İşletme) Levent Yılmaz ve THY Kabin Hizmetleri Başkanı Nevin Çolak tarafından takdim edildi.

Türk Hava Yolları’nın Genel Müdürlük binasında gerçekleşen etkinlikte 20. yılını doldurarak altın rozet ile onurlandırılan Şeyma Temuçin ile Zarife Banu’nun ve gümüş rozet ile onurlandırılan 129 kabin amirinin oldukça mutlu olduğu gözlemlendi.
Gümüş rozet takdim edilen kabin amirleri arasında yer alan Hülya Tablacıoğlu paylaştığı anısında; “10 Yıl önce gerçekleştirdiğim New York uçuşum sonrasında otelde rahatsızlanarak hastaneye kaldırılmıştım. Orada ikiz bebeklerimin olacağını öğrendim. Dünyanın bambaşka bir ucunda bu derece güzel bir haberi almak eşsiz bir mutluluktu. Sonrasında sedye ile Türkiye’ye getirildim. Şu anda ikizlerim 9 yaşında. Bense şirketteki 10. yılımı kutluyorum. Bu büyük ailenin bir parçası olduğum için çok mutluyum” dedi.
Türk Hava Yolları kurum kültüründe her 10. yılını dolduran personeller gümüş 20. yılını dolduran personeller ise altın rozet ile ödüllendiriliyor.

#

SENDE YORUM YAZ