logo

THY’den Balkanlar, Kafkaslar ve Ukrayna’ya uçuran kampanya

THY’den Balkanlar, Kafkaslar ve Ukrayna’ya uçuran kampanya

Avrupa’nın En İyi Havayolu Şirketi” olma özelliğini elinde bulunduran THY, Balkanlar, Kafkaslar ve Ukrayna’ya her şey dahil 109 Dolar’dan başlayan fiyatlarla uçuyor.

Balkanlar’da Cluj, Bükreş, Köstence, Ljubljana, Priştine, Saraybosna, Tiran, Üsküp, Zagreb, Dubrovnik 109 USD; Belgrad, Podgorica 119 USD; Sofya 129 USD; Varna, Kişinev’e 139 USD’den;

Kafkaslar’da Nahcivan, Gence, *Tiflis 129 USD, Batum 149 USD, Bakü 179 USD’den (*Atatürk Havalimanı – Sabiha Gökçen Seferleri);

Ukrayna’da Zaporijya, Lviv 119 USD, Kherson, Odessa 159 USD, *Kiev 169 USD’den (*Atatürk Havalimanı – Sabiha Gökçen Seferleri) başlayan  fiyatlara gidiş-dönüş her şey dahil uçuş olanağı sağlıyor.        

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları Balkanlar’ın; Belgrad, Kişinev, Podgorica, Priştine, Saraybosna, Tiran ve Üsküp şehirlerine vizesiz; Kafkaslar’ın Batum ve Tiflis şehirlerine ise pasaporta gerek duymadan, sadece kimlik kartı ile giriş yapabiliyor.

Sınırlı sayıda koltuk için geçerli olan indirimden yararlanmak isteyen yolcular, uçuş biletlerini 30 Ocak – 19 Şubat 2017 tarihleri arasında satın almaları halinde, seyahatlerini 9 Şubat 2017 – 30 Nisan 2017 tarih aralığında gerçekleştirebilecekler.

Her şey dahil 109 Dolar’dan başlayan uçuş biletleri Türk Hava Yolları’nın resmi web sitesi ücretleri olmakla birlikte bilet satış ofisleri ve acentelerde değişiklik gösterebilmekte.

 

 

#

SENDE YORUM YAZ