logo

THY’de 99 Dolar’dan başlayan fiyatlarla yurtdışı fırsatları

THY’de 99 Dolar’dan başlayan fiyatlarla yurtdışı fırsatları

Türk Hava Yolları Balkanlar, Kafkaslar ve Ukrayna’ya gidiş-dönüş her şey dâhil 99 Dolar’dan başlayan fiyatlarla uçuş imkânı sunuyor.
Türk Hava Yolları ile Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları için vize veya pasaport gerektirmeyen uçuş noktaları da dahil birçok şehri 99 Dolar’dan başlayan fiyatlarla keşfedin.
Türk Hava Yolları transfer merkezi İstanbul’dan;

• Balkanlar’da Cluj, Köstence, Varna 99 USD; Sofya, Priştine, Tiran 109 USD; Bükreş, Ljubljana, Saraybosna, Üsküp, Zagreb, Dubrovnik 119 USD; Kişinev, Podgorica, Belgrad 129 USD’den;

• Kafkaslar’da Nahçıvan, Gence, *Tiflis 119 USD; Batum, **Tiflis 129 USD, Bakü 179 USD’den (*Sabiha Gökçen – **Atatürk Havalimanı);

• Ukrayna’da Kherson, Zaporijya, Kharkiv 119 USD; Lviv 129 USD; Kiev, Odessa 159 USD’den başlayan fiyatlara gidiş-dönüş her şey dâhil uçuş olanağı sağlıyor.

Türk Hava Yolları ayrıcalığı ile seyahat edecek Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları Balkanlar’ın Belgrad, Kişinev, Podgorica, Priştine, Saraybosna, Tiran ve Üsküp şehirlerine vizesiz; Ukrayna’daki altı noktaya ve Kafkaslar’ın Batum ve Tiflis şehirlerine ise pasaporta gerek duymadan sadece kimlik kartı ile giriş yapabiliyor.

Sınırlı sayıda koltuk için geçerli olan indirimden yararlanmak isteyen yolcular, uçuş biletlerini 8 Ocak 2018 – 31 Ocak 2018 tarihleri arasında satın almaları hâlinde, seyahatlerini 15 Ocak 2018 – 10 Haziran 2018 tarih aralığında gerçekleştirebilecekler.

Her şey dâhil 99 Dolar’dan başlayan uçuş biletleri Türk Hava Yolları’nın resmi web sitesi ücretleri olmakla birlikte bilet satış ofisleri ve acentelerde değişiklik gösterebilmektedir.

#

SENDE YORUM YAZ