logo

THY Yolcularının Bagajını Miniport Taşıyacak

THY Yolcularının Bagajını Miniport Taşıyacak

THY Yolcularının Bagajlarınızı artık Miniport taşıyor!

Türk Hava Yolları ile seyahat edecek yolcuların bagajlarını artık taşıyacak. Miniport adı altın da verilecek bu hizmet doğrultusun da yolcuların rahat hareket etmeleri sağlanıyor. Miniport’un Atatürk Havalimanı ile Taksim arasında bagaj taşıma hizmeti başladı. Bundan sonra yolcular bagajlarını Miniport ofislerimize bırakarak gün boyu rahatça hareket edebilecekler.

Check-out sonra gezmeye devam

Miniport sayesinde yolcular Taksim ve tarihi yarımada da yer alan otellerinden check-out işlemlerini yaptıktan sonra bagajlarını teslim edebilecekler. İstanbul’daki son günlerini rahatça gezerek ya da alışveriş yaparak geçiren yolcular bagajları olmadığı için havalimanına saatler öncesinden gitmelerine ise gerek kalmıyor. Taksim Miniport ofisi haftanın her günü saat 07.00-23.00 saatleri arasında hizmet verecek ve yolcuların uçuşlarından en az 5 saat önce valizlerini Miniport Ofisine bırakmaları gerekiyor.

thy miniport1

Havalimanından doğruca etkinliklere

İstanbul’a gelen yolcular otellerine gitmeden önce bagajlarını havalimanında ki Miniport ofisine teslim ederek gün içinde fuar, toplantı ve kültür turlarına katılabilecek ya da alışveriş merkezlerini dolaşabilecekler. Bagajları ise doğrudan Taksim’e ofisinden alabilecekler.

Miniport ofisi, Atatürk Havalimanı’nı dış hatlar terminalindeki metro katında bulunuyor. Bu hizmet için herhangi bir saat kısıtlaması bulunmuyor. Yolcular

Miniport bagaj taşıma hizmeti nasıl gerçekleştirilir?

Yolcu, Miniport ofisini ziyaret eder ve uçuş bilgilerini görevliye bildirir.

Gerekiyorsa online check-in işlemi yapılır, bagaj teslim alınır ve karşılığında bagaj teslim fişi verilir.

Yolcunun bagajı Taksim Miniport ofisinden Atatürk Havalimanı dış hatlar metro katındaki Miniport ofisine Aras Kargo aracılığıyla taşınır.

Yolcu bagajını Atatürk Havalimanı’ndaki Miniport ofisinden teslim alır, check-in alanındaki kontuarlara teslim eder ve biniş kartını alır.

thy miniport2

Miniport Taksim ofisimizden haftanın her gününde 3 ring düzenlenir:

  1. Ring – 09.00 2. Ring – 13.30 3. Ring – 18.30

NOT; Miniport bagaj taşıma hizmetimiz özel güvenlik kriterleri gerektiren uçuş noktaları olan Amerika, İsrail, Kanada, İngiltere’ye seyahat eden yolcularımız için geçerli değildir.

#

SENDE YORUM YAZ