logo

THY, yolcularına laptoplarını dağıtmaya başladı (VİDEOLU)

THY, yolcularına laptoplarını dağıtmaya başladı (VİDEOLU)

Türk Hava Yolları’ndan Amerika ve İngiltere varışlı uçuşlar kapsamında bir yenilik daha gerçekleştirerek ilgili uçuşlardaki Business Class yolcuları için laptop uygulamasını başlattı.

THY laptopTürk Hava Yolları, Amerika ve İngiltere uçuşlarına getirilen elektronik cihaz kısıtlamasına yeni çözümler geliştirmeye devam ediyor. Bayrak taşıyıcı havayolu, İstanbul Atatürk Havalimanı çıkışlı tüm Amerika Birleşik Devletleri uçuşlarının business sınıfında bugün itibariyle laptop dağıtımına başladı.

Amerika’ya seyahat eden Business Class sınıfı yolcular, zengin içerikli kabin içi eğlence sistemi Planet’in ayrıcalıklarıyla seyahatlerini eğlenceli bir deneyime dönüştürürken, kabinde sunulacak yeni dizüstü bilgisayarlar sayesinde şahsi işlerinin takibini de gökyüzünden kesintisiz sağlayabilecekler.

Thy laptop

Uçuş öncesi kişisel bilgisayarlarını Türk Hava Yolları personeline teslim eden business sınıfı yolcular, uçak içinde şahsi işleriyle meşgul olabilmek için kabin personellerinden dizüstü bilgisayar (laptop) talep edebilecekler.

Katlanarak tablet olma özelliğine ve ayrıca dokunmatik ekrana sahip bu dizüstü bilgisayarlar, yolcuların kişisel bilgilerini koruyabilecekleri bir güvenlik sistemi ile sunulacak. Yolcular, bilgisayar kullanımı sonrasında, arzu ederlerse verilerini harici bir saklama birimine (USB) kopyalayabilecek ve bilgisayar kapatıldığında yolcunun tüm kişisel çalışmaları otomatik olarak ve tamamen bilgisayardan silinecek.

Yeni uygulama, İstanbul Atatürk Havalimanı çıkışlı tüm İngiltere uçuşları için ise, 12 Mayıs 2017 itibariyle başlatılacak.

#

SENDE YORUM YAZ