logo

THY Torino seferleri başladı

THY Torino seferleri başladı

Türk Hava Yolları, İtalya’nın dokuzuncu noktası olan Torino şehrineuçuşlara başladı. Bu uçuş sadece İstanbul’a doğrudan erişimimkanı sağlamakla kalmıyor, aynı zamanda İstanbul üzerinden 349 farklı noktaya da seyahat etme ayrıcalığısunuyor.

10 Temmuz 2024 tarihi itibarıyla İstanbul Havalimanı ve Torino Havalimanı arasında gerçekleşecek uçuşlar, haftanın 7 günü karşılıklı olarak icra edilecek.

  Uçuş tarifesi:

Günler

IST-TRN

TRN-IST

PazartesiSalıPerşembeCumartesi

7.15 AM-9.20 AM

10.15 AM -2.10 PM

ÇarşambaCumaPazar

5.00 PM-7.05 PM

8.00 PM 11.55 PM

Hat açılışına ilişkin değerlendirmede bulunan Türk Hava Yolları Genel Müdürü Bilal Ekşi; Torino’yudünyanın 349uncu ve İtalya’nın dokuzuncu noktası olarak,geniş uçuş ağımıza katmaktan mutluluk duyuyoruz. Bu hat ileİtalya ile bağlarımızı güçlendirecek ve dünyanın dört biryanından gelen misafirlerimize İtalya’nın tarihi başkenti olanTorino’yu Türk Hava Yolları ayrıcalığıyla deneyimleme fırsatısunacağız. Bu hattın bayrak taşıyıcımıza hayırlı olmasınıtemenni ediyorum’’ dedi.

Kuzey İtalya’da Piemont bölgesinin başşehri olan Torino, çevrelendiği Alp dağlarıyla görsel bir şölen sunuyor. Şehriniçinde göze çarpan Po Nehri ve Sangone Çayı ise bu bölgeyigezmek isteyen seyahatseverler için doğal bir seyahat rotasıoluşturuyor.

#

SENDE YORUM YAZ