logo

THY Havacılık Akademisi, İBB Yerel Yönetimler Akademisi ve UGETAM arasında protokol imzaladı

Türk Hava Yolları Havacılık Akademisi, İstanbul Büyükşehir Belediyesi Yerel Yönetimler Akademisi ve eğitim işlerinden sorumlu şirketi UGETAM ile hizmet protokolü anlaşması imzaladı.

​Türk Hava Yolları Havacılık Akademisi ile İstanbul Büyükşehir Belediyesi Yerel Yönetimler Akademisi ve Eğitim İşlerinden Sorumlu Şirketi UGETAM arasında eğitim desteği – eğitmen teminiyle birlikte, sınıf, laboratuvar, donanım ve malzemelerini de karşılıklı olarak tahsis edebilmelerine imkan tanıyan protokol imzalandı.

​Türk Hava Yolları’nı temsilen İnsan Kaynakları Genel Müdür Yardımcısı Abdulkerim Çay, UGETAM A.Ş. adına Genel Müdür Dr. Şenol Yıldız’ın imzalarıyla hayata geçen protokol uyarınca Türk Hava Yolları Havacılık Akademisi, UGETAM’a ihtiyaç duyduğu alanlarda eğitim ve danışmanlık hizmeti verecek.

​İmza töreninde Türk Hava Yolları adına söz alan Türk Hava Yolları İnsan Kaynakları Genel Müdür Yardımcısı Abdulkerim Çay, “UGETAM ile Havacılık Akademimiz arasında tesis edilen güç birliğinin eğitim alanında ortaklaşa yürütülecek projelere olumlu katkılarını en kısa sürede göreceğimize inanıyoruz“ dedi.

UGETAM A.Ş. Genel Müdürü Dr. Şenol Yıldız ise ‘’Ülkemizin ulusal gururu Türk Hava Yolları ile gerçekleştirdiğimiz bu iş birliği, geleceğin profesyonelleri ve yöneticilerinin yetiştirilmesinde çok büyük katkı oluşturduğu kanaatindeyim.’’ dedi.

 

#

SENDE YORUM YAZ