logo

THY Dış Hat CİP Lounge’de Japon Yemekleri

THY Dış Hat CİP Lounge’de Japon Yemekleri

Türk Hava Yolları, Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali CIP Salonu’nda her hafta dönüşümlün olarak Uzakdoğu yemeklerini ikram etmeye başladı. İlk olarak Japon mutfağıyla yolcularının karsısına çıktı.

thy lounge japon yemekleriJapon mutfağının essiz lezzetiyle uzakdoğu yemek kültürünü yolcularıyla buluşturacak olan bayrak taşıyıcı havayolumuz THY, daha sonraki haftalar da ise Çin ve Hint mutfağını yolcuların beğenisine sunacak. Bu kombinasyon dönüşümlü olarak Lounge’de yer alacak.

thy lounge japon yemekleri

Uzakdoğu yemek kültürünün CİP Lounge’de başlatılması ile ilgili bilgi veren THY’nin Özel yolcu salonu anlaşmalar müdürü Mustafa Şencan; ‘Biz burada günde ortalama 5 bin misafiri ağırlıyoruz. Dünyanın çeşitli mutfaklarını yolcularımızın hizmetine sunmaya başladık. Bu hafta Japon mutfağıyla bir hafta boyunca yolcularımızla beraber olacağız. Teppenyaki isimli Japon mutfağına ait bir yemeği misafirlerimize sunuyoruz. Daha sonra ki haftalarda ise Çin mutfağı ve daha sonra ki hafta da hafta da Hint mutfağıyla devam edeceğiz” dedi.

thy lounge japon yemekleri

 

#

SENDE YORUM YAZ