logo

THY Afrika’da 31. ülkeye ve 42. noktaya sefer başlattı

THY Afrika’da 31. ülkeye ve 42. noktaya sefer başlattı

Dünyanın en çok ülkesine uçan havayolu şirketi, Türk Hava Yolları’nın sefer sağladığı 114. ülke; Seyşeller.

Son altı yıldır “Avrupa’nın En İyi Havayolu Şirketi” seçilen Türk Hava Yolları, Afrika’daki etkinliğini artırıyor.

Bugün itibariyle Afrika kıtasında sefer düzenleyeceği 42. destinasyon olan Seyşeller’i geniş uçuş ağına dâhil eden Türk Hava Yolları’nın ilgili seferleri, haftanın 3 günü karşılıklı icra edilecek.

thy-seyseller2

Seyşeller’e en çok bağlantı veren havayolu şirketi olarak Mahé Uluslararası Havalimanı’na doğrudan uçuş başlatan Türk Hava Yolları; ada çıkışlı yolcuları için başta Paris, Dubai, Frankfurt, Londra, Milano, Bombay, Abu Dabi, Viyana, Münih, Zürih, Roma, Moskova, Düsseldorf, Colombo ve Hong Kong olmak üzere toplamda 88 uluslararası noktaya bağlantı imkânı sunuyor.

Bugün gerçekleştirilen ilk uçuş nedeniyle Seyşeller Mahé Uluslararası Havalimanı’nda düzenlenen ve su takı ile başlayan hat açılış töreni; Türk Hava Yolları’nın Pazarlama ve Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı, Ahmet Olmuştur’la birlikte yönetim kadrosundan birçok temsilcinin yanı sıra Seyşeller Kültür ve Turizm Bakanı Alain St. Ange ve yine adanın Dışişleri ve Ulaştırmadan Sorumlu Bakanı Joel Morgan gibi çok sayıda protokol temsili ve basın mensubunun katılımıyla gerçekleştirildi.

thy-seyseller4

Açılışla ilgili görüş bildiren Ahmet Olmuştur; “Geliştirdiği farklı hizmet anlayışıyla girdiği her alanda ayrıcalığını ortaya koyan Türk Hava Yolları gibi Seyşeller de küresel tatil destinasyonları arasında farklı ve ayrıcalıklı bir konuma sahip. Dünyanın en fazla ülkesine uçan havayolu şirketi olarak, bu büyüleyici destinasyonu da kapsamlı uçuş ağımıza dâhil ettiğimiz için mutluyuz.” dedi.

Türk Hava Yolları Seyşeller seferleri; İstanbul’dan Seyşeller’e tüm vergiler dâhil gidiş-dönüş 599 Amerikan Doları’ndan başlayan açılışa özel ücretlerle seyahat edilebilir.

Seyşeller’e ait tarifeli uçuş saatleri;

Uçuş No. Günler Kalkış Varış
TK 748 Salı, Cuma, Pazar IST 20:55 SEZ 05:45
TK 749 Pazartesi,  Çarşamba, Cumartesi SEZ 07:10 IST 13:55

*Tüm saatler lokaldir.

Türk Hava Yolları, ücret ve uçuş tarifeleri ile ilgili daha ayrıntılı bilgilere www.turkishairlines.com web sitesinden, 444 0 849 numaralı Çağrı Merkezi’nden veya satış ofislerinden ulaşılabilir.

 

 

#

SENDE YORUM YAZ