logo

17 Mayıs 2016

THY, ABD’de 15. nokta Atlanta’da

THY, ABD’de 15. nokta Atlanta’da

Küresel taşıyıcının Amerika Birleşik Devletleri’nde sefer sağlayacağı 9. destinasyon olan Atlanta’ya direkt uçuşlar, 16 Mayıs itibariyle başladı.

Türk Hava Yolları’nın, Amerika kıtasında Buenos Aires, Sao Paulo, Panama, Bogota, Toronto, Chicago, Houston, Los Angeles, New York, Washington, Boston, Montreal, San Francisco ve Miami’nin ardından uçuş sağlayacağı 15. nokta olan Atlanta’ya seferler, 16 Mayıs’tan itibaren haftanın her günü karşılıklı olarak icra edilecek.

Türk Hava Yolları, Amerika Birleşik Devletleri’ndeki 9. ağ geçidi Atlanta hat açılışıyla birlikte ülkede sergilediği istikrarlı ivmeyi, transfer merkezi İstanbul üzerinden tek aktarma ile 115 ülkede 289 destinasyona sağladığı haftalık 70 sefer sayesinde korumaya devam ediyor.

Atlanta hat açılışını yorumlayan Türk Hava Yolları’nın Pazarlama ve Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Ahmet Olmuştur; “Türk Hava Yolları, süreklilikle geliştirdiği ürün ve hizmet çeşitliliği, hayata geçirdiği stratejik yatırımlar ve hız kesmeden genişlettiği uçuş ağı sayesinde bugün dünyanın önde gelen havayollarından biri. Geniş uçuş ağımıza dâhil ettiğimiz bu önemli nokta eminiz ki, yolcuların dünyalarını genişletmeyi amaç edinmiş markamızı bu noktada daha da güçlendirecek.” dedi.

İstanbul’dan, Georgia eyaletinin başkenti Atlanta’ya, hatta özel lansman ücretleriyle seyahat edilebilir. Ayrıca, Miles&Smiles üyeleri Atlanta hattında, 31 Ekim 2016 tarihine kadar %25 mil indirimli ödül biletle seyahat edebilir, uçuş sınıflarını yükseltebilir ve satın aldıkları biletler üzerinden %25 fazla mil kazanabilirler.*

Atlanta’ya ait tarifeli uçuş saatleri;

Uçuş No. Günler Kalkış Varış
TK 031 Haftanın tüm günleri IST 14:05 ATL 19:05
TK 032 Haftanın tüm günleri ATL 22:45 IST 16:40 +1

#

SENDE YORUM YAZ