logo

TAV Passport Üyelerine İnternet Ayrıcalığı

TAV Passport Üyelerine İnternet Ayrıcalığı

Havalimanlarında hızlı ve konforlu bir seyahat deneyimi sunan TAV Passport Kart, şimdi de üyelerine 100’den fazla ülkede 50 milyondan fazla noktada sınırsız internet erişimi sağlıyor.

Havalimanlarında güvenlik ve pasaport noktalarında hızlı geçiş, ücretsiz lounge kullanımı, ücretsiz otopark ve vale, duty-free ve restoranlarda indirimler, özel şoförlü transfer ve daha pek çok ayrıcalığı içeren TAV Passport Kart, üyelerine tüm dünyada yaklaşık 50 milyon noktada kablosuz internet ayrıcalığını da sunuyor.

TAV Passport Kart üyeleri kendilerine gelecek e-postadan iPass uygulamasını indirerek mobil cihazlarından ücretsiz olarak sınırsız internet erişimine sahip olabilecek.

TAV İşletme Hizmetleri Genel Müdürü Ali Bora İşbulan “TAV İşletme Hizmetleri olarak İstanbul Atatürk Havalimanı’nda edindiğimiz deneyimle geliştirdiğimiz çözümleri bugün demiryolları ve denizyolları gibi farklı ulaşım modlarında ve küresel ölçekte sunuyoruz. Konforlu ve hızlı bir seyahat beklentisi olan misafirlerimiz için yola çıktıkları noktadan varış noktalarına kadar her aşamada ayrıcalıklı bir hizmet sağlıyoruz. Bugün 18 bine yakın üyesi bulunan TAV Passport Kart, özellikle havalimanlarında kusursuz bir seyahat deneyimi sunuyor. Günümüzde internet erişimi ve her an bağlı kalabilmek önem kazandı. Uluslararası iş ortaklarımızla işbirliği yaparak misafirlerimiz sınırsız, güvenli ve yaygın internet erişimi sağlamaktan dolayı mutluluk duyuyoruz. Üyelerimizin seyahatlerini yakından takip ederek ihtiyaçlarını tespit edip kartımızı daha anlamlı kılmak için en uygun çözümleri geliştirmeye devam edeceğiz” dedi.

image

Dünyanın en geniş kablosuz internet ağı olan iPassuygulaması, tek kurulumla 100’den fazla ülkede havalimanları, oteller, tren istasyonları, feribotlar ve restoranları da kapsayan 50 milyondan fazla noktada kesintisiz ve güvenli internet erişimi sunuyor.

TAV Passport Kart üyeleri, ücretsiz internet hizmetine iPass ve Hub One işbirliğiyle ulaşıyor. ADP Group’un iştiraki olan ve havalimanları telekomünikasyon çözümleri konusunda uzmanlaşan Hub One, Paris’in Orly ve Roissyhavalimanlarında ağ ve bilişim hizmetleri sunuyor.

TAV Passport Kart ayrıcalıkları Türkiye’de İstanbul Atatürk, İstanbul Sabiha Gökçen, İzmir Adnan Menderes, Ankara Esenboğa ve Milas-Bodrum havalimanlarında yer alıyor.

#

SENDE YORUM YAZ