logo

SunExpress & PlayStation işbirliği

SunExpress & PlayStation işbirliği

Seyahat etmeyi daha keyifli hale getirmeyi amaçlayan tatil havayolu SunExpress, lider oyun şirketi PlayStation (Sony Interactive Entertainment Deutschland) ile birlikte eğlence ile seyahati birleştirerek misafirlerine bulutların üstünde en yüksek seviyede uçuş deneyimi sunuyor.

Playstation® dünyasının kahramanları ile boyanan TC-SNN kuyruk tescilli SunExpress Boeing 737-800 uçağı, Kasım ayından bu yana en popüler seyahat noktalarında hizmet veriyor. Bu işbirliği neticesinde tarihinde ilk defa bir SunExpress uçağına isim verilecek. İki şirket Aralık ayında, özel boyalı SunExpress uçağına uygun bir isim bulmak için masaya oturacak.

PlayStation 4’teki ‘Gran Turismo Sport’ yarış oyunun bir parçası olarak oyun severleri ‘Güneşte tam gaz’ sloganlı 500 binin üzerinde sürpriz ürün bekliyor. Ayrıca misafirler, hediye uçak biletlerinin yanı sıra keyifli tatillerin sembolü olan SunExpress’in maskotu şezlonglarının da sahibi olabilecek.

SunExpress Deutschland GmbH Ticari Direktörü Peter Glade, “Misafirlerimiz için SunExpress ile yolculuk etmek her zaman rahat ve eğlenceli olmalı. Bu nedenle, PlayStation ile bu işbirliğini gerçekleştirmiş olmaktan ve bu ortaklık ile misafirlerimize pek çok yeni uçak içi aktivitesini sunacak olmamızdan dolayı çok mutluyuz” dedi.

Sony Interactive Entertainment Deutschland GmbH Pazarlama Müdürü Martin Pitzl, “Popüler kahramanları daha geniş bir kitleye tanıtmak ve onları birbirlerine yaklaştırmak istiyoruz. Başarılı ortaklıkların yeni hedef kitleleri hevesli oyuncular haline getirmede önemli bir araç olduğuna inanıyoruz” dedi. PlayStation, önümüzdeki Mart ayında Berlin’de düzenlenecek olan dünyanın en büyük turizm fuarı ITB’de SunExpress standını zenginleştirecek ve SunExpress’in gamescom’daki uçan sandalyeleriyle yaptığı gibi tatil severlerle buluşacak.

Ayrıca oyunseverler, gelecekte SunExpress’in ‘dostluk avantajı’ndan da yararlanma imkanına sahip olacaklar. PlayStation’ın özel ürünleri ile donatılan SunExpress uçuşları ile önümüzdeki yaz seyahat etmek, çok daha eğlenceli ve keyifli hale gelecek.

#

SENDE YORUM YAZ