logo

Singapur & SilkAir ortak uçuş gerçekleştirecek

Singapur & SilkAir ortak uçuş gerçekleştirecek

Grubun low cost havayolu olan Scoot ile yapılan yeni ortak uçuş anlaşmasında Singapur Havayolları (SIA) ve SilkAir müşterileri, SIA Grup uçuş ağı kapsamındaki 130’a aşkın varış noktasına yapacakları seyahatlerde daha fazla sayıda seçeneğin ve kolaylığın keyfini çıkarabilecekler.

Bu anlaşma kapsamında SIA; SIA Grup bünyesinde Singapur ile 30’a1 yakın varış noktası arasında sadece Scoot tarafından gerçekleştirilen uçuşlara kademeli olarak ‘SQ’ kodunu ekleyecek olup SilkAir tarafından ‘MI’ kodu eklenecektir. Ortak uçuş anlaşmasına; Scoot tarafından gerçekleştirilen Atina, Clark, Gold Coast, Hat Yai, Ipoh, Krabi, Kuching ve Palembang seferleri ile başlanacaktır. Yeni anlaşma ile SIA ve SilkAir müşterileri, söz konusu ortak uçuş noktalarına tek bir bilet üzerinde belirtilen yolculuk programı ile seyahat edebilecek olup, check-in yapılan ilk noktada uçuş kartları ve bagaj etiketleri nihai varış noktasına göre çıkarılacaktır.

Kesintisiz check-in hizmetine ilave olarak SIA ve SilkAir müşterileri, bagaj hakkı2 ve dört saatin üzerindeki uçuşlarda verilen yiyecek & içecek ikramı ile battaniyeyi kapsayan FlyBagEat ayrıcalıklarından da yararlanabileceklerdir.

#

SENDE YORUM YAZ