logo

Singapur Los Angeles seferlerine başlıyor

Singapur Los Angeles seferlerine başlıyor

Singapur Havayolları, yeni Airbus A350-900ULR model (ultra uzun menzilli) uçaklar ile Kasım ayında Singapur Los Angeles arası direkt seferlere başlayacak. Singapur Havayolları ayrıca hâlihazırda gerçekleştirmekte olduğu günlük direkt Singapur-San Francisco seferlerinin sayısını haftada 10’a çıkartacak. Daha önce duyurulan Singapur-New York seferleriyle birlikte Singapur Havayolları, 2018 yılı sonunda Singapur ile ABD’yi haftalık 27 direkt sefer ile birleştirecek.

SQ38 uçuş numaralı Singapur Los Angeles seferleri 2 Kasım 2018 tarihinde başlayacak. Bu rota üzerinde Singapur kalkışlı uçuşlar; Çarşamba, Cuma ve Pazar olmak üzere haftada üç gün gerçekleştirilecek. Günlük uçuşlar ise diğer A350-900ULR uçaklarının hizmete sokulmasıyla 9 Kasım 2018‘den itibaren başlayacak. 7 Aralık 2018 itibariyle ilave üç uçuş daha SQ36 uçuş numarası ile başlayacak olup Singapur ile Los Angeles arasındaki haftalık direkt sefer sayısı 10’a yükselecektir.

Singapur ile Los Angeles arasındaki direkt seferlerin başlamasıyla Singapur Havayolları, Seul üzerinden Los Angeles’a bir aktarma ile gerçekleştirdiği seferlerini 30 Kasım 2018 itibariyle sonlandıracaktır. Singapur-Seul seferleri günde dört defa yapılmaya devam edilecek olup 1 Aralık 2018’den itibaren SQ612 uçuş numarası ile Singapur’dan Seul’e bir eksefer düzenlenmeye başlanacaktır. Singapur Havayolları‘nın Tokyo üzerinden Los Angeles’a gerçekleştirdiği günlük biraktarmalı seferler ile birlikte Los Angeles’a düzenlenen haftalık sefer sayısı 17 olacaktır.

#

SENDE YORUM YAZ