logo

Singapur Havayolları’nın Bölgesel havayolu SilkAir, Kolombo seferlerine başladı

Singapur Havayolları’nın Bölgesel havayolu SilkAir, Kolombo seferlerine başladı

Singapur Havayollarının bölgesel havayolu şirketi olan SilkAir bugün Sri Lanka’nın başkenti Kolombo’ya ilk uçuşunu 8 Nisan 2017 tarihinde gerçekleştirerek bu güzergahta halihazırda hizmet vermekte olan Singapur Havayollarına katıldı. Haftada üç defa yapılacak olan bu uçuşların başlamasıyla SilkAir’in rota ağı 15 ülkedeki 53 varış noktasına yükselmiştir.

Sabah 8.50’de Singapur Changi Havalimanından kalkan ilk MI428 seferi, geleneksel su köprüsü ile karşılandığı Kolombo Bandaranaike Uluslararası Havalimanına sabah saat 10.50’de varmıştır. Sabah 11.05’de kalması gereken dönüş uçağı, havalimanında gerçekleştirilen seremoni nedeniyle 11.45’de havalanmış olup akşam saat 6.10’da Singapur’a varması beklenmektedir (tüm saatler yerel saatlere göre belirtilmiştir).

Çarşamba, Perşembe ve Cumartesi olmak üzere haftada üç gün yapılacak olan Kolombo seferlerinin dönüş seferleri de MI427 sefer numarasıyla aynı gün gerçekleşecektir. Seferler, Boeing 737-800 model uçaklarda hem Business Class hem de Economy Class olacak şekilde gerçekleşecektir. Bu seferlere katılan yolcular; uçak içi yemek servisi ve SilkAir Studio ile uçak içi eğlence hizmetlerinin de dahil olduğu eksiksiz hizmet deneyiminin keyfini çıkartacak olup Business class için 40 kg, Economy Class için 30 kg bagaj hakkına sahip olacaklardır.

Bu yeni SilkAir hizmeti, Singapur Havayollarının günlük Kolombo seferlerini tamamlayıcı nitelikte olacaktır.

SilkAir ve Singapur Havayolları birlikte haftalık toplam 10 gidiş-dönüş sefer sunmaktadır.
Singapur airlines kampanya

#

SENDE YORUM YAZ