logo

Singapur, Formula 1 Grand Prix ana sponsoru oldu

Singapur, Formula 1 Grand Prix ana sponsoru oldu

Singapur Havayolları 19 Nisan 2018 tarihinde FORMULA 1 SİNGAPUR GRAND PRİX ana sponsorluğunu 2019a kadariki sene daha uzatacağını duyurdu.

Singapur Hava Yolları, ilk Ana Sponsorluk anlaşmasını 2014 yılında iki senelik imzalamıştır. Sponsorluk anlaşması, 2016 ve 2017 yarışları için uzatılmıştır.

FORMULA 1 2018 SİNGAPUR HAVAYOLLARI SİNGAPUR GRAND PRİX, bu yıl 14-16 Eylül tarihleri arasında Marina Bay Sokak Pistinde gerçekleşecek.  

Singapur Havayolları CEO’su Sayın Goh Choon Phong; “Singapur Gece Yarışı, ülkede gerçekleştirilen en önemli sportif faaliyettir ve bu etkinliğin Ana Sponsoru olarak devam edeceğimiz için çok heyecanlıyız. Turizm ve sporu geliştirecek bu etkinliği büyük bir heyecanla bekliyoruz” dedi.

Formula 1® Başkanı ve CEO’su Sayın Chase Carey; “F1, Singapur Havayolları ile arasındaki ilişkiyi geliştirdiği için çok mutlu. Bir varış noktası olarak Singapur’un gücü, F1’in dünya genelinde yaratmakta olduğu heyecanın bir örneğidir ve Singapur Havayolları gibi prestijli ortaklara sahip olmak, istekli vizyonumuzun dünya genelindeki öncü şirketler tarafından da paylaşıldığını göstermektedir” dedi.

#

SENDE YORUM YAZ