logo

Singapore “Büyük Tatil Kaçamakları Promosyonu” başladı

Singapore “Büyük Tatil Kaçamakları Promosyonu” başladı

Singapore Airlines (SIA), Singapore Airlines Büyük Tatil Kaçamakları ile yolcularına özel cazip indirimler ve avantajlar sunuyor. 1–30 Eylül tarihleri arasında, yolcular yalnızca avantajlı fiyatlarla uçma fırsatını yakalamakla kalmıyor, aynı zamanda katma değerler ve cazip hediyeler kazanma fırsatı da yakalıyor.

1 Eylül 2016–31 Ağustos 2017 tarihleri arasındaki uçuşlarda, Eylül 2016’da alınan tüm biletler için aşağıdaki varış noktalarına dönüş ücretleri, gösterilen fiyatlardan başlamaktadır:

 

Varış noktası Başlangıç fiyatı
Singapur 499 USD
Bali 579 USD
Phuket 559 USD
Melbourne 579 USD
Saygon 729 USD

 

Her SIA ya da SilkAir uçak bileti alımıyla, yolcular küresel bir çekilişe katılarak çeşitli ödüller kazanma şansı yakalayabilir. PPS Club ve KrisFlyer üyeleri, çekilişte 2 kat fazla kazanma şansına sahiptirler.

Ödüller:

Büyük Çekiliş – Herhangi bir varış noktasına bir çift Suites/Birinci Sınıf uçak bileti, 300.000 mile kadar KrisFlyer mili veya 17 adet otel konaklama paketi

Haftalık Çekiliş – Kazanan 40 kişiye her şey dahil ücretlerde geri ödeme ve dört hafta boyunca toplam 160 kişiye KrisShop’tan 100 SGD değerinde kupon

Singapore Airlines Büyük Tatil Kaçamakları promosyonu kapsamında, yolcular her uçuş bileti alımında birçok katma değerin keyfini çıkartabilirler:

SIA ve SilkAir uçuş ağı kapsamında 90’dan fazla varış noktasına büyük fırsatlarla uçma imkanı

Singapore Mola Tatili (SSH) paketlerinde %25 indirim

Uçak biletlerini singaporeair.com’dan alan yolculara 10 SGD değerinde KrisShop kuponu

Agoda üzerinden yapılan otel rezervasyonlarına %75’e varan indirim (biletlerini singaporeair.com’dan alan müşterilere %5 ek indirim)

Rentalcars.com’dan yapılan her araba kiralama işlemine iki kat fazla KrisFlyer mili

StarHub’dan Cezbedici Seyahat Wifi Teklifleri

 

#

SENDE YORUM YAZ