logo

SilkAir, B737 MAX 8 ile Avusturalya uçuşlarına başladı

SilkAir, B737 MAX 8 ile Avusturalya uçuşlarına başladı

SilkAir, yeni Boeing 737 MAX 8’i Avusturalya’ya uçuran ilk şirket oldu
Singapur-Darwin ve Singapur-Cairns arasında uçuş yapan yolcular artık SilkAir’in en yeni uçağı Boeing 737 MAX 8’in keyfini çıkarabilir

Singapur Havayolları’nın bölgesel kanadı olan SilkAir, 7 Ocak itibariyle Boeing 737 MAX 8’i Avusturalya’ya uçuran ilk havayolu şirketi oldu. SilkAir’in MI-801 adlı Uçağı, 7 Ocak Pazar günü öğlen saat 14.50’de Darwin, Avustralya’ya iniş yaptı ve su köprüsü ile karşılandı. Havayolu şirketi, MAX 8’in Cairns’e gelişini kutladığı için bugün heyecanlı bir atmosfer vardı. SilkAir filosuna katılan en yeni uçak olan MAX 8, müşterilere üstün bir uçak içi deneyimi ve yeni kabin ürünleri sağlayarak konforlu ve keyifli bir uçuş sunuyor.

MAX 8’in Darwin ve Cairns’e lansmanı hakkında konuşan SilkAir Genel Başkanı Sayın Foo Chai Woo şu açıklama bulundu: “Yeni Boeing 737 MAX 8’i Avustralya’ya tanıtan ilk havayolu şirketi olmaktan gurur duyuyoruz. Yeni MAX 8, müşterilere yeni ve heyecan verici noktalara ulaşma olanağı sunmamıza yardımcı olurken yeni gelişmelerin önünü açıyor. Uçağın hizmete girmesiyle birlikte, müşterilerimizi MAX 8’in sunduğu kaliteli deneyiminin keyfini çıkarmalarını istiyoruz ve onları uçağa davet etmek için sabırsızlanıyoruz.”

MAX 8 uçağı, filoya ilk kez 30 Ekim 2017 tarihinde Hiroşima Japonya rotasında tanıtılmıştı. MAX 8 uçağı şu an Katmandu, Haydarabad ve Bangalore da dahil olmak üzere uçuş ağındaki diğer uzun mesafeli noktalarda da kullanılmaktadır.


Max 8 uçağı hem Business hem de Economy Class’larına incelikler sunuyor. Gelişmiş Business Class şimdi %25 daha geniş bir koltuk aralığına (39”den 49”e) ve daha konforlu bir uçuş için ek koltuk yatırma payına (8”den 12”e) sahip. Dahası, Business Class müşterileri dünyaca ünlü illycaffè’nin uçakta demlenen gurme kahvelerinden tadabilme şansına sahip olacak. Economy Class koltuklar zarif bir estetikle buluşurken daha ince ve ergonomik bir tasarım sunuyor. Her bir koltuk, koltuk arkası tablet ve telefon tutacaklarına ek olarak kişisel, koltuğa bağlı USB şarj girişleriyle tamamlandı. MAX 8’de yolculuk yapan müşteriler, SilkAir’in benzersiz uçak içi eğlence hizmeti olan ve 100’ün üzerinde eğlence seçeneği sunan SilkAir Studio ile kesintisiz ve eller serbest konseptini tamamen yansıtan bir hizmetten faydalanabilir. Daha fazla bilgi için SilkAir’in özel MAX 8 mikro sitesi silkair.com/max8 adresini ziyaret edin.

#

SENDE YORUM YAZ