logo

Seyahat severler için Euro sabitlendi

Seyahat severler için Euro sabitlendi

Yurtdışı turlarda seyahat trendlerini belirleyen tur operatörü Prontotour, dört dörtlük kampanyasıyla Euro’yu kısa süreliğine 4.04 TL’ye sabitledi.

Seyahatseverler, Prontotour’un 4.04 TL’lik sabit kur kampanyasıyla Euro kurunun hareketli olduğu bugünlerde avantajlı fiyata seyahat imkanı buluyor. Sabit kur avantajı, nakit ya da tek çekim satın alımlarda geçerli oluyor. Sadece Euro cinsinden satılan tur paketlerini içeren kampanya kapsamında, ödemenin tek seferde yapılması gerekiyor.

Dört dörtlük kampanya ile dört dörtlük bir seyahate çıkmak isteyenler; Rönesans’ın izlerini taşıyan İtalya, sanat ve tarihiyle bir Orta Çağ masalı Orta Avrupa (Viyana-Budapeşte-Prag), kendine has kültürüyle İspanya, eğlenceli şehirleriyle Benelüks ülkeleri, gurme lezzetleri ve tüm romantizmiyle Fransa’yı uygun fiyatla keşfetme imkanı buluyor. Vizesi olmayan gezginler için ise Osmanlı İmparatorluğu’ndan kalma kültürüyle Balkan ülkeleri, kültür mozaiği Beyrut, dillere destan şehirleriyle mistik Fas ve kuzeyin renkli ülkesi Ukrayna alternatif seyahat noktalarını oluşturuyor. Ayrıca Ege’nin diğer yakası komşu Yunanistan ve kayak tutkunları için Bulgaristan’ın ünlü kayak merkezi Bansko yakın rotaları tercih edenlere unutulmaz seyahat deneyimleri sunuyor.

#

SENDE YORUM YAZ