logo

Sadettin Cesur, İGA Lounge’ları emin ellere teslim etti

Sadettin Cesur, İGA Lounge’ları emin ellere teslim etti

Yeme İçme Alanları İşletmesi, Otel Yönetimi, Inflight Catering, Lounge Yönetimi, Şehir Operasyonları ve Etkinlik Yönetimini tek çatı altında toplayan, ulusal ve uluslararası markaları da bünyesine katmayı hedefleyerek globalleşme yolunda bir adım atan TAYA Ağırlama Hizmetleri & Perakende Grup, bambaşka bir deneyim ve seçkin hizmet anlayışı sunmaya hazırlanıyor.

Misafirleri için benzersiz deneyimler tasarlayarak kaliteli markaları tüketicilerle buluşturmayı, tüketicilerin yaşamlarına her alanda dokunmayı ve değer katmayı hedefleyen TAYA Ağırlama Hizmetleri ve Perakende Grubu, gastronomi dünyasının ünlü ismi Şef Çiğdem Seferoğlu ile İGA’nın Lounge’larında Yeme İçme Hizmetleri’nde birliği yaptı.
Lounge’lar emin ellerde!

TAYA Ağırlama Hizmetleri & Perakende Grup CEO’su Sadettin Cesur ve ünlü Şef Çiğdem Seferoğlu tarafından imzalanan iş birliği ile İGA Lounge’larda misafirlere gerçek bir gastronomi deneyimi yaşatılacak.

Şef Çiğdem Seferoğlu, İç ve Dış hatlar giden yolcu katında hizmet veren İGA Lounge’da sunulan yeme içme hizmetlerine farklı lezzetler, sunumlar ve dokunuşlarla imzasını atacak. Birbirinden özel yeni tatlarıyla birlikte İGA Lounge’lar, Şef Çiğdem Seferoğlu’nun emin ellerinde çok yakında özgün bir lezzet deneyimi sunacak.

Çiğdem Seferoğlu;

1981 yılında İstanbul’da doğmuştur. Bilgi Üniversitesinde İşletme bölümü okuyan Çiğdem Seferoğlu aile şirketinde uzun süre işletmecilik yapmıştır. 30 yaşına geldiğinde tüm yaşantısını değiştirerek çocukluğundan beri kendini en iyi hissettiği yere, mutfağa profesyonel olarak girmeye karar vermiştir. Okan Üniversitesi Gastronomi Bölümü’nü burslu okumuş ve Yüksek Onur Derecesi ile bu bölümden mezun olmuştur. Daha sonra Türk Hava Yolları Yönetim Kurulu Başkanlığı mutfağını yöneten ünlü Şef, kendisine ait “Hodan” isimli restoranında yerel ve mevsiminde ürünler kullanarak geleneksel lezzetlerdenesinlenen, yalın bir menüyle misafirlerine zengin bir gastronomi deneyimi sunmaya devam etmektedir.

#

SENDE YORUM YAZ