logo

Real Madrid, Emirates A380’de

Real Madrid, Emirates A380’de

Emirates Havayolu, Real Madrid futbol takımının ünlü oyuncularının A380 uçağının hizmetlerini keşfettikleri, eğlenceli dakikaların yer aldığı bir video yayınladı.
Emirates, ikonik Emirates A380 uçağında ünlü Real Madrid oyuncularının olduğu bir video yayınladı. Videodaki isimler arasında, Sergio Ramos, Gareth Bale, Marcelo Vieira, Karim Benzema, Toni Kroos ve Carlos Casemiro da var ve oyuncuların, 40,000ft yükseklikte, mümkün olmayan bir yeteneği keşfettikleri halini ortaya koyuyor.
Video, oyuncuların, A380 uçuşlarının ve kendileri ile ilgilenen Emirates Kabin Ekibinin keyfini sürmeleri ile başlıyor; Ramos, First Class Duşlu Spa’sında kendini şımartıyor; Marcelo, Emirates’in dünyaca ünlü ice eğlence sisteminde film seyrederken duygusallaşıyor; Kroos, Business Class kabinlerinin keyfini çıkartıyor, Bale ve Ramos ise yenilenen uçak içi Lounge’da içkilerini yudumluyor.
Oyuncular, kısa süre içerisinde, Emirates Kabin Ekibinin çok yönlü becerilere sahip olduğunu fark ederler, çünkü uçakta kusursuz servislerine devam eden ekip bir anda futbol ayakkabılarını giyerler. Hızla geçilen sahnelerden oluşan oyun zamanı ve soyunma odalarında, Real Madrid ekibine, yeni oyuncuların katıldığını görüyorsunuz; bu da Benzema’yı hayretler içerisinde bırakıyor.
Mutluluk dolu ve eğlenceli olan video Emirates’in #OneTeam kampanyasının bir parçası, Emirates ve sponsoru olduğu takımların sahip olduğu benzer değerleri vurguluyor: ekip çalışması, hırs, yenilik ve spora duyulan tutku. #OneTeam kampanyası, ayrıca, PSG oyuncuları ile yapılan, bu yılın başlarında piyasaya sürülen videoyu da içeriyor; videoyu buradan izleyebilirsiniz. Video konseptleri Emirates’in şirket içi ekibi ile birlikte, Buzzman Middle East tarafından hazırlandı.

video için..

https://www.youtube.com/user/EMIRATES

#

SENDE YORUM YAZ