logo

Pegasus’tan yeni reklam “Sen Yeter Ki Uçmak İste” (VİDEOLU)

Pegasus’tan yeni reklam “Sen Yeter Ki Uçmak İste” (VİDEOLU)

Uygun fiyatları ve seyahati kolaylaştıran çözümleriyle her zaman misafirlerinin yanında olan Pegasus Hava Yolları, “Sen Yeter Ki Uçmak İste” sloganlı yeni reklam kampanyasını başlattı. Görsel dünyasını ve dilini yenileyen Pegasus, reklam kampanyası kapsamında hedef kitlesine samimi bir dille sesleniyor ve “Uygun fiyatlar ve seyahat çözümleri bende” diyor. Pegasus’un yeni kampanyasının ana reklam filminde Yılmaz Vural, Pakize Suda, Cem Seymen, Wilco Van Herpen ve Amansız Övücüler yer alıyor.

Birçok tüketicinin aklından sıklıkla geçen “Bilet uygun fiyatlı olsun”, “Uçuşum esnek olsun”, “Yorulmayayım, her şey kolay olsun” gibi taleplere yanıt veren Pegasus, sunduğu ek hizmetler çerçevesinde uçakla seyahati nasıl kolaylaştırdığını etkin bir dille anlatıyor. Mizahi bir yaklaşımla kurgulanan reklam filminde, yolcuların hayatlarını kolaylaştıran ek hizmetlerin çeşitliliğine dikkat çekiliyor. Tüm kurgusu dijital mecralara özel olarak planlanan kampanyanın, ana reklam filminin ardından devam filmleriyle de sürmesi planlanıyor.

Reklam filmine ulaşılabilecek link: https://youtu.be/Zyzlby3WrcI

 

Reklamveren: Pegasus Hava Yolları

Kampanya İsmi: Sen Yeter Ki Uçmak İste Reklamveren Yetkilileri: Onur Dedeköylü, Elif Yalt Başeski, Nazlı Elif Tan, Tuğba Çelik, Gizem Tatar Ana Strateji / Reklam Ajansı: Rafineri Reklam Ajansı: 4129Grey

Kreatif Direktör: Görkem Yeğin Mert

Kreatif Ekip: Serkan Ün, Gökhan Buluk, Burcu Çeliksap, Özge Yılmaz, Emre Çil, Abdurrahman Gürses, Evren Özbozdağlı

Marka Yönetimi: Melis Erduran, Önder Işkın

Ajans Prodüktörü: Gülşah Batıbeki, Yasemin Toprak

Açılış Filmi Prodüksiyon Şirketi: Octopus

Açılış Filmi Yönetmen: Walky Talky

Devam Filmleri Prodüksiyon Şirketi: Istanbuldogz

Devam Filmleri Yönetmen: Tunç Topçuoğlu

Müzik: 3K1A

Medya Planlama/Satınalma: Vizeum, Hype Mecralar: Dijital

#

SENDE YORUM YAZ