logo

Pegasus’tan Roma’ya özel kampanya

Pegasus, 28 Ekim’e kadar gerçekleşecek Roma uçuşlarında bilet fiyatlarını 49,99$’dan başlatıyor. Pegasus’un misafirlerine sınırsız bilet değişiklik hakkı veren Flex ürününün fiyatı da Roma uçuşlarına özel olarak 4$’a indirildi. Böylelikle ucuz bilet fırsatını kaçırmak istemeyen ancak uçuş tarihi henüz kesinleşmemiş tüm misafirler de seyahatlerini özgürce planlama imkânı bulacak.

Bahar, yaz hatta sonbahar aylarında Roma’nın tadını çıkarmak isteyenlere yönelik kampanya, 26 Mart’a kadar www.flypgs.com ve Pegasus’un mobil kanallarından alınan biletlerde geçerli olacak. Her mevsimi ayrı güzel olan Roma’nın keyfini kampanyadan yararlanarak çıkarmak isteyen tüm misafirler, biletlerini şimdiden alarak Flex ürününün avantajı sayesinde seyahat tarihlerini istedikleri zaman ve istedikleri kadar değiştirebilir.

Efsanevi İtalyan lezzetleri, sanat, tarih, alışverişle dolu bir tatil için Pegasus’la Roma’yı tercih edenler, antik mimarlığın en meşhur örneklerinden olan Colosseum’u yerinde görebilir; Vatikan’ın merkezi St. Peter Bazilikası’nı ziyaret edebilirler. Roma ziyaretçileri incecik İtalyan pizzası ile Roma’ya özel beyaz pizzanın tadına baktıktan sonra, bir Roma klasiği olan İtalyan dondurmasının keyfini şehrin sokaklarında sürebilirler.

#

SENDE YORUM YAZ