logo

Pegasus’ta tüm biletler % 50 indirimli

Pegasus’ta tüm biletler % 50 indirimli

Pegasus, bugün yurt içi ve dışındaki tüm hatlarında yüzde 50 indirim uyguluyor. Biletlerini flypgs.com ve Pegasus’ un mobil kanallarından 22 Eylül’de alan misafirler, 15 Ekim 2016 ile 25 Mart 2017 arasında yapacakları tüm yurt içi ve yurt dışı seyahatlerinde yarı fiyatına uçabilecekler.

Pegasus’un yeni kampanyası Ekim ortasından Mart sonuna kadarki tüm kış uçuşları için geçerli olacak. Misafirler yeni kampanya ile Pegasus’un 33’ü yurt içinde, 69’u yurt dışında olmak üzere toplam 40 ülkedeki 102 uçuş noktasında kış tatillerini geçirebilecek, iş, aile, akraba ziyaretleri için son derece düşük maliyetli uçak biletlerinden faydalanabilecek. Kampanyadan yararlanan misafirler Pegasus’un avantajlı fiyatlarıyla kendilerine tercihlerine göre bir sonbahar rotası çizebilecek ve kış tatili bütçeleri için ulaşımı dert etmeyecekler.

Misafirler, Pegasus’un sefer bilgilerine ve kampanya detaylarına https://www.flypgs.com/kampanyalar üzerinden ulaşılabilir; flypgs.com’da yer alan Etkinlik Takvimi ile gidecekleri yerde gerçekleştirilen tüm etkinlikleri inceleyerek tatillerini daha renkli hale getirebilirler.

 

#

SENDE YORUM YAZ