logo

Pegasus’a ödül yağdı

Pegasus’a ödül yağdı

Pegasus, öncü dijital kampanyalarıyla Felis’te 3 kategori birinciliği ödülü ve 8 dalda başarı ödülü aldı

Pegasus Hava Yolları, Türkiye’de ilk defa Instagram’ın stories özelliğini kullanarak düzenlediği satış kampanyasıyla, “Pegasus Babalar Günü – Video Seeding List Modeli” uygulaması ve Pegasus Bahar Kampanyası ile üç Felis Ödülü’nün sahibi oldu. Pegasus ayrıca diğer projeleriyle 8 tane de başarı ödülü kazandı.

Pegasus tanıtım

Misafirlerine yeni seyahatler için ilham ve imkân veren Pegasus Hava Yolları, Ağustos ayında gerçekleştirdiği ve Türkiye’de Instagram’ın yeni “Stories” özelliğini kullanarak yapılan ilk satış kampanyası olan “Yerinde Güzel Instagram Stories” ile sosyal medya ajansı 4129 Grey ile birlikte sosyal platformların kullanımı kategorisinde Felis Ödülü aldı.

Pegasus Hava Yolları, “Pegasus Babalar Günü – Video Seeding List Modeli” projesi ile de “Dijital Platformların Kullanımı” kategorisinde medya ajansı Vizeum ile birlikte Felis’in sahibi oldu.

Pegasus Bahar Kampanyası da açıkhava kategorisinde Pegasus’un reklam ajansı Rafineri ile Felis başarı ödülünü kazanan projeler arasında yerini aldı.

Pegasus’un ödüllü “Yerinde Güzel Instagram Stories” kampanyasında katılımcılardan, Instagram hesabının Stories bölümünde yayınlanan kısa videoları takip etmeleri istendi. 8 farklı videoda 8 haneli indirim kodunu oluşturan harf ve rakamlar Türkiye’nin farklı lezzet görüntülerinin yer aldığı kısa videolara gizlenmişti. Pegasus’un Instagram Stories üzerinden işleyen bu kampanyasında şifreyi edinen misafirler, yüzde 20 indirimli uçma fırsatı yakaladı.
Pegasus’un, onedio.com’da yepyeni ve doğal görünümlü bir içerik ile sektörde ilk defa kullanılan “video seeding list modeli” ile babalar gününe özel hazırlanan filmin karelerinden meydana geldi. «Çocuklara Babalarının Ne İş Yaptığını Sorduk, Onlar Kahramanlarını Anlattılar» başlığı altında eğlenceli içeriği kullanıcılar ilgiyle izlediler.
Pegasus tanıtım
Pegasus, Yerinde Güzel kampanyası ile Banner ve Rich Media Uygulamaları, Dijitalle Sınırlı Entegre Kampanya, Gerçek Zamanlı Pazarlama Aktiviteleri, Tüketiciyle Bağ Kurma Stratejisi, Topluluk Yaratma / Yönetimi ve Tüketiciyle Bağ Kurma kategorilerinde 6 başarı ve Pegasus Bahar Kampanyası ile de Açık Hava Kullanımı kategorisinde başarı ödülünün sahibi oldu. Ayrıca Pegasus Domestic Kampanyası Bahamalar film çalışması ise film dalında TV ve sinema kategorisinde başarı ödülünü kucakladı.

#

SENDE YORUM YAZ