logo

Pegasus’a 3 Felis ödülü

MediaCat Felis’ten Pegasus’a 3 Felis ödülü birden!

Öncü dijital kampanyalara imza atan Pegasus Hava Yolları, bu yıl 12. kez gerçekleştirilen MediaCat Felis Ödülleri kapsamında 3 Felis ödülü birden kazandı.

Pegasus Hava Yolları, geleneksel seyahat alışkanlıklarının ötesine geçerek, hayatı yakalamak isteyen misafirlerine ilham verecek içerik ve uygulamaları hayata geçirdiği, seyahatin planlama bariyerlerini yıkan “Atlayıp Gitsem” pazarlama stratejisi ile Dönüştüren Pazarlama Etkisi bölümünde “Stratejik Etki / Pazarı Geliştirenler Kategori Birincisi” ödülünü aldı.

Pegasus ayrıca medya performans ajansı Hype ile birlikte “Sen Yeter Ki Uçmak İste” kampanyasının hedefli dijital medya planlaması ile Doğrudan Pazarlama bölümünde “Yeni Müşteri Kazanımı Kategori Birincisi”, yaratıcı ajansı 4129 Grey ile birlikte ise “Sen Yeter Ki Uçmak İste” açılış filmi ile Dijital Reklam Filmleri kategorisinde “Ulaşım Kategori Birincisi” oldu.

8 Kasım 2017 Çarşamba akşamı düzenlenen ödül törenine, ödülleri teslim almak üzere Pegasus Hava Yolları adına Pazarlama Direktörü Onur Dedeköylü, Marka ve Segment Yönetimi Pazarlama Müdürü Elif Yalt Başeski, Kıdemli Dijital Pazarlama ve Sosyal Medya Uzmanı Gizem Tatar, Kıdemli Marka ve Segment Pazarlama Uzmanları Elif Tan ile Tuğba Çelik katıldı.

Bu yıl 12. kez düzenlenen ve 3 bin 385 başvuruyla tarihi bir başarı yakalayan MediaCat Felis Ödülleri; açıkhava, basın, doğrudan pazarlama, entegre kampanyalar, film, medya, dijital ve sosyal sorumluluk gibi alanlarda 2017 yılının en başarılı işlerini ödüllendirdi.

İnternet Filmleri kategorisinde Ulaşım Kategori Birincisi olan “Sen Yeter Ki Uçmak İste” açılış filmine linkten ulaşılabilir:

https://www.youtube.com/watch?v=Zyzlby3WrcI

#

SENDE YORUM YAZ