logo

Pegasus, Yurt Dışına Uçacaklara Yurt İçi Bağlantı Bedava

Pegasus, Yurt Dışına Uçacaklara Yurt İçi Bağlantı Bedava

 

 

Pegasus Hava Yolları, Türkiye’den yurt dışına uçmak isteyen misafirleri için yeni bir kampanya başlattı. Biletlerini 8 – 22 Ağustos arasında alan ve 20 Eylül 2016 ile 25 Mart 2017 arasında uçuşlarını gerçekleştirecek misafirler, yurt dışı uçuşları için aktarma yapacakları iç hat bağlantı uçuşuna hiçbir ücret ödemeyecekler. Yurt dışına 39,99 $’dan başlayan fiyatlarla geçerli olacak kampanya www.flypgs.com, mobile.flypgs.com, Pegasus mobil uygulamalarından ve acentelerden alınan biletlerde geçerli olacak.

pegasus_kampanya

Kampanyayla tüm Türkiye’deki misafirler önümüzdeki sonbahar ve kış aylarında diledikleri gibi yurt dışına uçabilecek ve kışın tadını farklı ülkelerde çıkartabilecekler. Örneğin Trabzon’dan Londra’ya gitmek isteyen misafirler, kampanyadan yararlanarak Trabzon ile İstanbul Sabiha Gökçen arasında yapacakları aktarmalı iç hat uçuşlarından bedava yararlanabilecek. Trabzon’dan seyahatini gerçekleştiren bir Pegasus misafiri ile İstanbul’dan uçuşunu gerçekleştiren misafir aynı ücreti ödeyecek. Kampanya yurt dışından Türkiye’ye yapılacak uçuşlarda da geçerli olacak.

Pegasus’un yurt dışında Avrupa, Rusya, Orta Asya, Balkanlar ve Ortadoğu’da 70 uçuş noktasına uçuyor. Kampanyadan yararlanmak isteyen misafirler sonbaharı Avrupa sokaklarında karşılayabilir, soğuk kış günlerinde bir deniz kaçamağı yapmak için Dubai’ye gidebilir ya da Rusya’nın muhtelif şehirlerine kültür gezilerine katılabilir.

 

#

SENDE YORUM YAZ