logo

Orta Doğu’nun en iyisi Etihad Airways

Orta Doğu’nun en iyisi Etihad Airways

Birleşik Arap Emirlikleri’nin ulusal havayolu şirketi Etihad Airways, havacılık ve turizm sektöründe en iyilerinin seçildiği World Travel Awards Middle East kapsamında “Orta Doğu’nun En İyi Havayolu” ödülüne layık görüldü. Dubai’de düzenlenen törende “En İyi First Class Hizmeti”, “En İyi First Class Lounge & Spa Hizmeti” ile “En İyi Kabin Ekibi” kategorilerinde dört ödül birden aldı.

Etihad Airways CEO’su Peter Baumgartner ödül ile ilgili yaptığı açıklamada, “2006 yılından bu yana “Orta Doğu’nun En İyi Havayolu” ödülüne layık görülmemiz; ürünlerimize, hizmetlerimize verdiğimiz değerin ve ekip olarak çok çalışmamızın sonucu. Bizimle seyahat etmeyi seçen konuklarımızın desteği de başarımızda çok önemli bir paya sahip” dedi.

etihad1

Airbus 380 uçaklarındaki First Apartment ve Boeing 787 uçaklarındaki Dreamliner First Suite hizmetleri ile yüksek standardın temsilcisi haline gelen Etihad Airways, 2006’da 22 uçak ve 4.369 çalışanı ile 43 destinasyonda hizmet verirken bugün 123 uçağı ve yaklaşık 27.000 uluslararası çalışanı ile 117 destinasyona hizmet vererek 10 yıldır en iyi havayolu ödülüne layık görülüyor.

#

SENDE YORUM YAZ