logo

Onur Air İstanbul – Moskova Zhukovsky uçuşlarına başladı

Rusya’da Nalçik ve Grozni’ye tarifeli uçuşlar gerçekleştiren Onur Air; 2 Mayıs itibariyle Moskova uçuşlara başlayarak, İstanbul’dan direkt uçtuğu Rusya destinasyonlarını 3’e yükseltti. Onur Air, İstanbul Atatürk Havalimanı’ndan Moskova Zhukovsky Havalimanı’na düzenlenen uçuşları her şey dahil 69 Dolar’dan başlayan fiyatlarla satışa sundu.

onur havayolları Moskova ZhukovskyOnur Air’in A320 tipi uçağı ile 2 Mayıs 2017 günü Moskova-İstanbul hattında düzenlenen ilk uçuşu yüzde 80 doluluk oranına ulaştı ve 144 yolcu ile gerçekleşti. Onur Air’in ilk Moskova uçuşunu gerçekleştiren uçağı havalimanında su gösterisi ile karşılandı. Daha sonra Onur Air ve havalimanı yöneticileri ortak bir basın toplantısı düzenleyerek ilk uçuşun anısına birlikte pasta kesti. Onur Air Genel Müdürü Teoman Tosun, Moskova Zhukovsky Havalimanı’nda düzenlenen karşılama törenindeki konuşmasında şunları söyledi:

onur havayolları Moskova Zhukovsky

“Rusya ile Türkiye arasındaki ilişkilerin yeniden olumlu bir sürece girmesinin ardından 2017’de turizm ve seyahat açısından umut verici bir yıl yaşıyoruz. Biz de Onur Air olarak bu çerçevede Rusya ile Türkiye arasında bir köprü görevi üstleniyoruz.

Moskova Vnukovo Havalimanı’na sefer düzenleyen ilk özel Türk havayolu olan Onur Air, bugün itibariyle de Moskova Zhukovsky Havalimanı’na uçuş gerçekleştiren ilk Türk havayolu şirketi oldu. Moskova Zhukovsky Havalimanı’nda ciddi bir potansiyel gördüğümüz için uçuşlarımızı bu havalimanından gerçekleştirmeyi tercih ettik. İlkleri gerçekleştirmeyi şirket politikası olarak benimseyen ve bu yolda 25 yıldır güvenle ilerleyen Onur Air ailesi olarak Zhukovsky Havalimanı’na uçmaktan gururlu ve mutluyuz.”

Türkiye’nin 7 şehri Moskova’ya bağlanıyor

2 saat 30 dakika süren Moskova seferleri İstanbul Atatürk Havalimanı’ndan Moskova Zhukovsky Havalimanı’na Salı, Perşembe ve Cumartesi günleri saat 11:15’te; Moskova Zhukovsky Havalimanı’ndan İstanbul Atatürk Havalimanı’na ise Salı, Perşembe ve Cumartesi günleri saat 15:00’te gerçekleşiyor.

Onur Air yolcuları İstanbul-Moskova arasında direkt uçabilmenin yanı sıra Türkiye’de Adana, Antalya, Elazığ, Gaziantep, İzmir, Kayseri ve Trabzon olmak üzere 7 şehre uygun fiyatlarla bağlantılı uçabiliyor.

 

 

#

SENDE YORUM YAZ