logo

OHY’den turizme destek

OHY’den turizme destek

Onur Havayolları, Antalya bölgesinin uluslararası tanıtımına katkı sağlamak amacıyla bir uçağına Kemer adını verdi. Kemer logosunun yazıldığı uçak dün ilk seferini Antalya Havalimanı’na gerçekleştirdi.

Antalya Havalimanı’nda Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül ve Kemer Kaymakamı Mustafa Cihad Feslihan ile turizm yetkililerinin karşıladığı uçağın önünde hatıra fotoğrafı çektirildi. Kemer Turistik Otelciler ve İşletmeciler Birliği (KETOB) Başkanı Tayyar Gül ile Kemer Otelciler Birliği (KEMOTEB) Başkanı Turan Bayar’ın da bulunduğu turizmciler bu sayede Kemer’in tanıtımına ciddi bir katkı sağlanacağına inandıklarını söylediler.

Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül, Onur Air’le gerçekleştirilen bu projenin zaten bir marka haline gelen Kemer’in özellikle Rusya tanıtımında etkili olacağını söylerken Onur Havayolları Kurumsal İletişim Başkanı Rauf Gerz de Kemer Belediyesiyle gerçekleştirilen bu tanıtımla ülke turizmine artı katkı sağlamanın amaçlandığı söyledi.

Daha sonra uçağın kokpitinde de hatıra fotoğrafı çekildikten sonra Başkan Gül ve belediye yetkilileri İstanbul’a dönecek olan uçağın yolcularına Kemer bölgesini anlatan birer tanıtım paketi hediye etti.

#

SENDE YORUM YAZ