logo

OHY, Makedonya’da Orhid’e uçacak

OHY, Makedonya’da Orhid’e uçacak

Onur Air’in 15 Nisan 2018’de başlayacak İstanbul-Orhid uçuşlarının biletleri tüm vergiler dahil 64 Euro’dan başlayan fiyatlarla satışa sunuldu.

İlk defa ve sadece Onur Air tarafından tarifeli olarak yapılacak Orhid uçuşları, her Pazar günü İstanbul Atatürk Havalimanı’ndan saat 13:40’ta, Orhid’den İstanbul’a ise saat 15:00’da gerçekleşecek. 1 saat 30 dakika süren İstanbul-Ohrid uçuşları Onur Air’in Airbus A320 uçaklarıyla düzenlenecek.

Ohrid uçuşlarının tanıtımı için yapılan basın toplantısında konuşan Onur Air Genel Müdürü Teoman Tosun; “Onur Air olarak uçulmayan yerlere uçmayı çok seviyoruz. Yeter ki bize küçük bir dürtü olsun. Tatilbudur bize bu dürtüyü, kuvveti verdi. TAV da destekledi. Kendilerine çok teşekkür ediyoruz. Daha önce Çanakkale’de de bunu yaşadık, şimdi %90 dolulukla uçuyoruz. Kültürel mirasımızın çok fazla olduğu Ohrid için de aynı şekilde olmasını umuyorum” dedi.

Türkiye’nin 6 şehri Ohrid’e bağlanıyor
Onur Air yolcuları İstanbul-Orhid arasında direkt uçabilmenin yanı sıra Türkiye’de Adana, Alanya-Gazipaşa, Antalya, Çanakkale, İzmir ve Trabzon olmak üzere 6 şehre uygun fiyatlarla bağlantılı uçabilecek.

#

SENDE YORUM YAZ