logo

Ocak, bayram mesajı yayınladı

Ocak, bayram mesajı yayınladı

Dayanışma ve kardeşliğin en üst seviyeye ulaştığı, gönüllerimizin uhrevi hislerle arınıp aydınlandığı bir rahmet ve bereket ayını daha geride bıraktık. Tüm dünyanın özlemini çektiği huzur ve barış ortamının sağlanmasına vesile olmasını umduğumuz Ramazan Bayramı’na erişmenin mutluluğu içerisindeyiz.

Gönüllerimizi şenlendiren bu bayram coşkusunun kardeşlik duygularımızı güçlendireceğine, milli birlik ve bütünlüğümüzü pekiştireceğine inanıyorum.

Ramazanda zirveye ulaşıp bayramla taçlanan ilahi rahmet ve barış ikliminin, dünyanın farklı bölgelerinde haksızlık, zulüm, açlık ve ağır savaş koşullarına maruz kalan din kardeşlerimizin kurtuluşuna vesile olması en büyük dileğimiz.

Bayramda havayolu ile seyahat edecek vatandaşlarımıza 24 saat kesintisiz hizmet vermek için kuruluş olarak tüm tedbirleri eksiksiz şekilde almış bulunuyoruz. Bunun için seferber olan DHMİ camiasına, havayolu şirketleri ve tüm paydaşlarımıza teşekkürü borç biliyorum.

Bu duygularla aziz milletimizin, tüm İslam âleminin ve kıymetli mesai arkadaşlarımın Ramazan Bayramını en içten dileklerimle kutluyorum.

Funda OCAK
DHMİ Yönetim Kurulu Başkanı
ve Genel Müdürü

#

SENDE YORUM YAZ