logo

“My Emirates Pass” ile Dubai daha avantajlı

“My Emirates Pass” ile Dubai daha avantajlı

Emirates müşterileri, Emirates Havayolu’nun uçuş kartını bir üyelik kartına dönüştüren ‘My Emirates Pass’ uçuş kartı uygulaması sayesinde Dubai’yi keşfederken ayrıcalıklı fırsatlardan ve indirimlerden yararlanma şansı bulacaklar.

1 Haziran – 31 Ağustos 2017 tarihleri arasında Dubai’ye uçan veya uçuşu Dubai üzerinden olan yolcular, yalnızca Emirates uçuş kartını* ve geçerli bir kimlik göstererek Dubai’nin en popüler mekanlarında sunulan avantajlardan faydalanabilecekler.

My Emirates Pass müşterilere, Dubai’de 120’den fazla birinci sınıf restoran ve otelde özel indirimler kazanma fırsatı veriyor. Kampanya kapsamında ayrıca şampiyonalar ev sahipliği yapan golf sahaları, heyecan verici eğlence parkları veya şehrin dört bir yanındaki lüks spalar gibi tatil ve eğlence etkinlikleri de yer alıyor. Tüm My Emirates Pass kampanyaları için, buraya tıklayarak bilgi alabilirsiniz.

Dört mevsim güneşli iklimi, dünya çapında alışveriş merkezleri ve restoranları, büyüleyici kumsalları ve ikonik binalarıyla Dubai, tüm aile üyelerine hitap eden bir şehir olma özelliği gösteriyor. Dubai’yi ziyaret edenler, My Emirates Pass’i kullanarak, Bollywood Parks™ Dubai, MOTIONGATE™ Dubai ve bölgedeki ilk LEGOLAND® Parkı ile LEGOLAND® Su Parkı gibi eğlence parklarını da bünyesinde bulunduran şehrin görülmesi gereken en yeni atraksiyonlarının keyfini çıkarma şansı yakalayacaklar.

Emirates, Dubai’den 80 ülkede 150 şehre direkt bağlantı sunuyor; bu bağlantıların en yenisi ise, bu hafta başlatılan Zagreb uçuşları. Havayolu şirketi, 135 ülkeden gelen ve 60’ın üzerinde dil bilen uluslararası kabin ekibi sayesinde uçaklarında üst düzey bir hizmet sunuyor. Business Class’ta yatağa dönüşebilen koltuklar, Economy Class’ta 13,3 inçlik dünyanın en büyük koltuğa entegre ekranı ve 2.500’den fazla kanal sunan ödüllü uçak içi eğlence sistemi ice Digital Widescreen, Emirates’in yolcularına sunduğu üstün kalite ve değerin bir parçası.

Çocuklarıyla seyahat edenler, tüm havalimanlarında uçağa öncelikli binişten çocuklara özel yemeklere, eğlence sistemi ice’daki çocuklara özel programlara ve uçak içinde çocuklar için oyuncak ve Lonely Planet etkinlik çantalarına dek uzanan bir aile paketinden yararlanma fırsatı buluyor. Yalnızca Airbus A380 ve Boeing 770’ten oluşan bir filoya sahip tek havayolu şirketi olma ayrıcalığını taşıyan Emirates, ileri teknoloji geniş gövdeli uçaklardan meydana gelen bu filosu sayesinde yolcu deneyimini daha da ileriye taşıyor.

 

#

SENDE YORUM YAZ