logo

Lufthansa’nın kurumsal avantaj programını yeniledi

Lufthansa’nın kurumsal avantaj programını yeniledi

Lufthansa’nın kurumsal avantaj programı
‘PartnerPlusBenefit’in Türkçe internet sitesi yenilendi.

Lufthansa, orta ölçekli firmalar için tasarlanmış firma bonus programı ‘PartnerPlusBenefit’ ile üyelerine birçok avantaj sunuyor.

PartnerPlusBenefit üyeleri, Lufthansa Group Havayolları (Lufthansa, Austrian Airlines, Brussels Airlines, Eurowings, SWISS) ve ayrıca çok sayıda anlaşmalı havayolu şirketi ile yapacağı uçuşlarda BenefitPuanı kazanıyor ve bu puanları cazip seyahat veya ürün ödüllerine dönüştürebiliyor. Program üyesi havayolları sayesinde yolculara dünya çapında geniş bir uçuş ağı sunuluyor.

Üyeler, kazandıkları BenefitPuanları ile ödül bilet, upgrade olanakları, koltuk rezervasyonları, fazla bagaj hakkı, WorldShop’tan ödül ürünler, uçak içi internet hizmeti FlyNet®, Sixt hediye kuponları, Lufthansa Lounge’larına giriş ve havalimlarında VIP hizmetler gibi pek çok avantajdan yararlanabiliyor.

Ayrıca üyeler, sürekli güncellenen dönemsel avantajlardan da faydalanabiliyor. PartnerPlusBenefit üyeleri, 31 Aralık 2017 tarihine kadar Türkiye geneline yayılmış 65 irtibat ofisi ile hizmet veren Europcar’dan araç kiralama imkanına da sahip olacak.

PartnerPlusBenefit programı ile iş gezilerinden avantaj sağlamak ve firmanın seyahat giderlerini azaltmak isteyen şirketler, ücretsiz olarak www.partnerplusbenefit.com adresinden kayıt yaptırabilirler. PartnerPlusBenefit, yenilenen Türkçe web sitesi ile artık ziyaretçilerine daha kolay ve rahat bilgi edinme imkanı sağlıyor.

#

SENDE YORUM YAZ