logo

Lufthansa seyahat kitlerini yeniledi

Lufthansa seyahat kitlerini yeniledi
Lufthansa First Class seyahat kiti, Onboard Hospitality Award’ta birinci oldu.

Lufthansa, yeni tasarımlı seyahat kitlerini First Class, Business Class ve Premium Economi Class olmak üzere üç sınıfta sunmaya başlıyor. Mayıs sonu itibari ile sunulmaya başlanacak olan Lufthansa’nın yeni First Class seyahat kiti, Onboard Hospitality Award 2018 birincilik ödülünü kazandı. Ünlü İngiliz dergisinin 1000 okuyucusuyla gerçekleştirdiği ankette ilk izlenim, kalite, dayanıklılık, ağırlık, kullanışlılık, tasarım, işlevsellik, zevk, içerik ve müşteri deneyimini zenginleştirme kriterleri değerlendirilerek, Lufthansa seyahat kit’i, ‘Best of First’ kategorisinde birinci seçildi.

Lufthansa’nın First Class misafirlerine sunduğu Windsor Amenity Kit’in modern ve zarif tasarımlı kadınlara özel modeli (tasarım ve üretim: Skysupply) sadece kozmetik ve aksesuarları içine alan bir çanta değil aynı zamanda da çıkarılabilir taşıma askısı ile kol çantası veya clutch olarak da kullanılabiliyor.Klasik ve fonksiyonel erkek modeli ise hem günlük hayatta rahatlıkla kullanılabilen bir çanta hem de pratik bir organizatör. First Class seyahat kitleri, La Prairie markasının özel bakım ürünlerini içeriyor.

Lufthansa’nın Business Class misafirlerine özelReisenthel Amenity Kit’leri ise (tasarım ve üretim: Spirant, bir LSG Grup iştiraki), üç farklı tasarımı ile Temmuz ayı itibariyle sunulacak. Business Class seyahat kitleri, L’Occitane’ın yüksek kaliteli kozmetik ürünlerini içeriyor. Tasarımda sürdürülebilirlik faktörü ön planda tutulan seyahat kitleri, alışveriş çantası, kalem kutusu veya makyaj çantası olarak uçuş sonrasında yeniden kullanılabiliyor.

Lufthansa, Temmuz ayında Premium Ekonomi sınıfında da yeni seyahat kitlerini sunmaya başlayacak. Alışveriş veya plaj çantaolarak yeniden kullanım için ideal olan çantalar, plastik atıkların azalmasına da katkıda bulunacak. Beş farklı tasarıma sahip seyahat kitleri (Eyfel Kulesi, Brandenburg Kapısı, Frankfurt Skyline, Özgürlük Anıtı ve Golden Gate Köprüsü), koleksiyoncuların da beğenisini kazanacak.

#

SENDE YORUM YAZ