logo

Lufthansa Group, A320 koltuklarında değişiklik yaptı

Lufthansa Group, A320 koltuklarında değişiklik yaptı

Yeni, ergonomik, basınç dağılımlı ve tam yapılandırılmış koltuk döşemeleri yolcuların seyahat sırasında daha rahat hissetmelerini sağlayacak. Yeni cep tasarımı ile de daha fazla kişisel alana sahip olacak yolcular, sadece uçuş sırasında değil aynı zamanda inişlerde ve kalkışlarda da konfor farkını hissedecek. Paul Estoppey, Lufthansa Group Hub Airlines Ürün Kabin Başkanı, “Müşteri geri bildirimleri ile koltuk tasarımını geliştirdik ve proje süresince uygulanan özellikler üzerinde şimdiden çok olumlu geri dönüşler almış olmaktan dolayı mutluyuz” dedi.

Lufthansa, SWISS ve Austrian Airlines ilk defa uyumlaştırılmış, rahat bir seyahat deneyimi için aynı standarta sahip koltuklar sunuyor. Geven tasarımlı koltuklar, yolcular için daha konforlu seyahat sunarken aynı zamanda havayollarının da ağırlık ve bakım maliyetlerini azaltıyor.

İşbirliğimiz ilk günden itibaren sorunsuz ilerledi, Lufthansa Group olarak, yolcu konforunu artırmak için Geven’in uzmanlığından ve yaratıcı desteğinden yararlanmış olmaktan dolayı mutluyuz” dedi.

Lufthansa Group Havayolları A320 filosuStandartlaşıyor

Lufthansa Group’un Airbus A320 uçakları, tüm gruphavayolları arasında kısa bir süre içinde dönüştürülebilecek şekilde yapılandırılve standartlaştırıldı. Bu durum, Lufthansa Group’unmevcut gelişmelere daha kolay ve etkin bir şekilde daha hızlı yanıt verebilmesini sağlamakta ve havayolları ile merkezleri arasında uçak ve kapasite dolaşımını mümkün kılmaktadır. Böylece dönüşüm ve kesinti maliyetleri de önemli ölçüde azalabilecektir. Buna ek olarak, standartlaştırma, uçak ve komponentlerin tedarikinde de daha fazla sinerjiye yol açacaktır. Havayolu markaları farklı bir marka imajı ile korunmaktadır.

#

SENDE YORUM YAZ