logo

KLM Yolcularına Çok Yönlü Çanta Hediye Ediyor

KLM Yolcularına Çok Yönlü Çanta Hediye Ediyor

Dünyaca ünlü tasarımcı Jan Taminiau, dünyanın en büyük havayollarından Hollanda Kraliyet Hava Yolları (KLM) için Business Class yolcuların kullanacağı yeni seyahat çantaları tasarladı.
Hollandalı tasarımcının KLM yolcuları için tasarladığı yeni çantalar, kadın ve erkeklerin uzun uçuşlarında konfor ve rahatlığına olanak sağlayacak.
KLM’in yolcularına hediye edeceği yeni seyahat çantaları, sadece zarafet ve şıklığı değil aynı zamanda pratikliği de beraberinde sunuyor. Taminiau’nun tasarımları, uçuştan sonra isterse yolcular tarafından gündelik olarak hatta önemli iş toplantılarında da kullanılabiliyor.
Moda elçisi Jan Taminiau, Hollanda’nın ödüllü tasarımcılarından biri. Uluslararası pek çok ödülü bulunan Taminiau, 2014 yıllında da Hollanda’nın en prestijli moda ödülü olan Grand Seiignew’da ödül almayı başarmıştır. Fanları arasında Hollanda Kraliçesi Maxima, ünlü şarkıcılar Beyonce ve Lady Gaga bulunan ve tasarımları dünyaca tanınan Taminiau kıyafetleri müşteriye özel teknik ve malzemelerle hazırlıyor. Yolcular için hazırladığı seyahat çantaları da büyük beğeni toplayan Taminiau’nun ilk seyahat çantasını, Haute Couture koleksiyonunda yer alan bir elbiseden esinlenerektasarladığı ‘clutch’ çanta. İkinci seyahat çantası ise bir cüzdan. Şıklığı, zarafeti, konforu ve pratikliği bir araya getirmeyi başaran bu tasarımlar yolcular tarafından yıllardır büyük bir keyif ve beğeniyle kullanılıyor.

image image

BAAMBRUGGE - Portret van modeontwerper Jan Taminiau. ANP KIPPA ROBIN VAN LONKHUIJSEN

BAAMBRUGGE – Portret van modeontwerper Jan Taminiau. ANP KIPPA ROBIN VAN LONKHUIJSEN

 

 

#

SENDE YORUM YAZ