logo

Joon‘dan gökyüzünde organik ikram

Joon‘dan gökyüzünde organik ikram

Air France KLM grubunun dijitalleşen dünyaya yönelik tasarladığı yeni havayolu markası Joon orta ve uzun mesafe uçuşlarında yolcularına gökyüzünde organik beslenme ayrıcalığı sunuyor. Günün her saatinde yaklaşık 60 lezzetli ikram, yüzde 20 organik ve adil ticaret ürün seçeneğiyle gökyüzünde mevsim sebzeleri ve taze yiyecek içecek servisi sunuyor.

İstanbul uçuşlarına 26 Mart itibarıyla başlayan dijitalliğin ve inovasyonun öncü havayolu markası Joon, Avrupa uçuşları ve kıtalararası uçuşlarında sunduğu geniş yelpazeli yeme içme seçenekleriyle yolcularını leziz bir keşfe davet ediyor.

Bulutların üzerinde en sevdiğiniz içeceği yudumlayın.

Joon ile orta ve uzun mesafe uçuşlarında en sevdiğiniz içeceği bulutların, denizin üzerinde yudumlarken organik lezzetlerin tadını çıkarın. %100 meyveden oluşan vitamin dolgulu smoothie, Sicilya limonlu limonata, kapuçino ve el yapımı içecekler ile uçuş keyfinizi ikiye katlayın. Joon’un kısa mesafe uçuşlarındaki ayrıcalıklı menüsünden; tatlı tuzlu atıştırmalıklar, sandviç, salata ya da tapas satın alarak lezzetin doruklarına çıkın.

Kıtalararası uçuşlarda ekonomi ve business sınıflarda en iyi yemekleri sunmak üzere hizmet veren Joon’un lezzet keşfinde,onlarca çeşitteki ikram menüsü ile havada bile yeme içme zevkinizden ödün vermeyin.

Joon Paris Charles de Gaulle havaalanından orta mesafe ağında İstanbul, Barcelona, Berlin, Lizbon, Napoli, Oslo, Porto ve Roma’ya, uzun mesafe ağında Fortaleza, Kahire, Cape Town, Mahé ve Tahran’a uçuş gerçekleştirecek Joon, haftada 228 uçuşla toplamda 13 noktaya ulaşıyor.

#

SENDE YORUM YAZ