logo

Joon, seyahat ve deneyim markalarıyla iş birlikleri imzaladı

Joon, seyahat ve deneyim markalarıyla iş birlikleri imzaladı

Yeni nesil havayolu Joon, imza attığı inovasyon ve iş birlikleriyle yolcularına yepyeni bir uçuş deneyimi sağlıyor

Air France’ın yeni havayolu markası Joon, AirBnb, Travelcar, Waynabox ve BHV Marais gibi yeni nesil seyahat ve deneyim markalarıyla iş birlikleri imzaladı. Tüm uçaklarında kabin içinde eğlence sistemi, organik ikram menüsü ve müşteri talebini dikkate alan ekonomi ve business sınıf hizmetleriyle dikkat çeken Joon, imza attığı yeni iş birlikleriyle de yolcularına konaklama, araba kiralama ve park, alışveriş ve concierge servislerine de kolaylıkla erişim imkânı veriyor.

Air France’ın %100 kendi iştiraki olan Joon, Paris çıkışlı Berlin, Barcelona, Lizbon ve Porto uçuşlarına başlayan yeni nesil havayolu Joon, tüm uçaklarında kabin içinde, tüm koltuklarda USB girişleri, uçak içi eğlence sistemi, spor kıyafetleriyle dikkat çeken dinamik kabin ekibi, organik ikram menüsü gibi yeniliklerine iş birliklerini de ekledi. Yolcular, Joon’un rezervasyon sistemi üzerinden Airbnb ile konaklayacakları evlere rezervasyon yapabiliyor, araçlarını havalimanı yakınlarında %70’e varan indirimle park edebilmek için Travelcar sisteminden yararlanabiliyor. Joon yolcuları, dilerlerse uçacakları destinasyondaki tüm uçak, otel, transfer rezervasyonlarını Waynabox üzerinden paket olarak yaptırabiliyor ya da Paris’i yerlileri gibi gezebilmek için BHV Marais’ten özel şehir ve alışveriş turları satın alabiliyorlar.
Air France’ın gittikçe dijitalleşen dünyaya yönelik tasarladığı yeni markası Joon, pilot ülkeleri arasında seçtiği Türkiye uçuşları ise 25 Mart 2018’de başlayacak. İlk seferlerinde olağanüstü ilgi ve memnuniyet ile karşılanan Joon, 2018 yaz tarifesi itibarıyla Paris’ten Oslo, Roma, Napoli, Brezilya’da Fortaleza, Seyşeller’de Mahé, Kahire, Cape Town ve Tahran’a da düzenli seferler başlatacak.

#

SENDE YORUM YAZ