logo

JETFORME’den, pasaport işlemleri ve özel terminal ayrıcalığı

JETFORME’den, pasaport işlemleri ve özel terminal ayrıcalığı

Türkiye’nin özel jetlerde koltuk kiralama imkânı sunan ilk platformu JETFORME, pasaport işlemleri ve özel terminal gibi ayrıcalıklarla yolculuğunuzu daha da unutulmaz kılıyor

Kış mevsiminin gelmesi ile birlikte, Avrupa’nın birçok şehri, farklı etkinliklerle renkleniyor. Aralık ayında gerçekleşecek sanat ve spor etkinliklerine JETFORME ile uçarak tatilinizi daha da unutulmaz kılmaya ne dersiniz? Keyifli bir tatil için tek yapmanız gereken, gitmek istediğiniz destinasyonu seçmek ve yerinizi ayırtmak.  Sunduğu ayrıcalıklarla tatilinizi havaalanına girdiğiniz andan itibaren başlatan JETFORME, Aralık ayı etkinlik önerilerini sizlerle paylaşıyor.

Aralık ayında Avusturya’yı ziyaret edecekler için 15-18 Aralık arasında Avusturya Montafon’da World Cup, 23 Aralık – 5 Ocak’ta yapılacak Winter Wonderland ya da 31 Aralık’ta Hofburg Sarayı’nda gerçekleşecek “Le Grand Bal”’ keyifli alternatifler oluyor.  

Aralık ayında Belçika’yı tercih edenler ise Belçika’da 3 Ocak’a kadar devam edecek noel pazarını ya da 22-30 Aralık tarihleri arasında Be Film Festivali’ni görebilir. Kısa bir uçuş süresinde farklı bir atmosfere gidecekler, Bulgaristan’da 10 Aralık’a kadar devam edecek 47. Opera ve Bale Festivali’nin atmosferinde tatillerini geçirebilir. Aralık’ta Finlandiya’yı ziyaret etmeyi düşünenler ise 3-22 Aralık arasında Helsinki Noel pazarında dolaşabilir veya 4-11 Aralık arasında gerçekleştiren We Jazz Festivali’ne gidebilir.

 JETFORME 40’ı aşkın ülkeye uçma imkanı sunarken, Almanya’yı tercih edecekler ise Düseldorf, Hamburg ve Münih’teki noel atmosferini ya da 8-11 Aralık arasında Berlin’de gerçekleşecek sanat fuarını ziyaret edebilir.  Yeni yılı Amsterdam’da karşılamaya hazırlananlar Chamber müzik festivalini, İtalya’da 2017’ye girecekler ise Oriveto şehrinde yapılacak olan Umbira Jaz Festivali’ni programlarına ekleyebilir.

 

#

SENDE YORUM YAZ