logo

İstanbul Yeni Havalimanı projesine “Kıta Aşan Mega Projeler Ödülü”

Türk Dünyası Mühendisler ve Mimarlar Birliği tarafından organize edilen Mimar Sinan Uluslararası Proje Olimpiyatlarının ödül töreni 29 Eylül Cuma günü Kayseri’de gerçekleştirildi.

İstanbul Yeni Havalimanı Projesi dev projelerin yarıştığı bu önemli organizasyonda “Kıta Aşan Mega Projeler’ kategorisinde ödüle layık görüldü.

DHMİ Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü Funda Ocak, asrın projesi İstanbul Yeni Havalimanı’na verilen ödülle ilgili olarak sosyal medya hesabında (twitter.com/fundaocakdhmi) görüşlerini dile getirdi.

İşte o paylaşımlar :

Türk Dünyası MM Birliğince düzenlenen Mimar Sinan Uluslararası Proje Olimpiyatları ‘2016 Haydar Aliyev Yılı’ ödülleri sahiplerini buldu.
*
İstanbul Yeni Havalimanı Projesi, dev projelerin yarıştığı bu önemli organizasyonda ‘Kıta Aşan Mega Projeler’ kategorisinde ödüle layık görüldü.

*

Ödülü, kuruluşumuz adına törene katılan İnşaat ve Emlak Daire Başkanı Mehmet Uslu, Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki’den aldı.

*

Hak ettiği ödüllerle hepimizi gururlandıran bu dev esere emeği geçen mesai arkadaşlarıma,İGA yönetici ve emekçilerine teşekkürler, tebrikler.

#

SENDE YORUM YAZ