logo

ING Pegasus Plus Kart yenilendi

ING Pegasus Plus Kart yenilendi

ING Pegasus Plus Premium kart kullanıcıları , Sabiha Gökçen Havalimanı’ndaki Lounge ve Vale Parking hizmetinden yüzde 50 indirimli yararlanırken, hızlı ve kolay geçiş imkanı sağlayan Fast Track’i ücretsiz kullanabilme şansına ve seyahat sigortasına sahip oluyor.

ING Bank işbirliğiyle Pegasus Hava Yolları’nın uçuş programı Pegasus Plus çatısı altında sunulan ING Pegasus Plus Kart, kullanıcıların ihtiyaç ve beklentilerini daha iyi karşılamak ve avantajlardan daha etkin şekilde yararlanmalarını sağlamak üzere yenileniyor.

Temassız kart özelliğiyle kullanım kolaylığını artıyor

Yeni dönemde ING Pegasus Plus Classic ve ING Pegasus Plus Premium olmak üzere iki farklı segmentte kullanıcılarla buluşan kart ile artık daha fazla uçuş puanı kazanmak ve lansmana özel harcama sözüne hediye bilet sahibi olmak mümkün hale geliyor. Aynı zamanda temassız kart özelliği sayesinde kullanım kolaylığı artıyor. Her iki kartta da Pegasus Havayolları’nın Pegasus Plus uçuş programı kapsamında yapılan tüm uçuşlardan bilet tutarlarının %2’si değerinde Uçuş Puan kazanımı ile birlikte Bonus puan kazanımı bulunuyor.

 

“Değişen müşteri beklentilerini yakından takip eden yenilikçi banka”

ING Bank Bireysel Bankacılık Genel Müdür Yardımcısı Barbaros Uygun yeniliklere ilişkin değerlendirmesinde, “İlk olarak 2013 yılında Pegasus Hava Yolları iş birliği ile müşterilerimize en avantajlı koşullarda alışveriş yapacakları ve bu sırada uçuş puanı kazanacakları bir kart sunduk. Değişen müşteri beklentileri ve ihtiyaçlarını yakından takip eden yenilikçi bir banka olma misyonuyla bugün bu platformda yeni bir dönemin ilk adımlarını atıyoruz. ING Pegasus Plus Classic ve ING Pegasus Plus Premium olmak üzere farklı ihtiyaçlara hitap eden iki farklı segmentte, çok daha zengin özelliklere sahip iki ürünü müşterilerimizle buluşturmaktan mutluluk duyuyoruz.” dedi.

 

#

SENDE YORUM YAZ