logo

İGA İstanbul Havalimanı, güvenlik eğitimini başarı ile tamamladı

İGA İstanbul Havalimanı, güvenlik eğitimini başarı ile tamamladı

İGA İstanbul Havalimanı, İleri Güvenlik ve Güvenlik Kontrol Noktası Uygulamaları konulu eğitim programını başarıyla tamamladık.

Geçen hafta Port of Baku ortaklığında 4 gün süren İleri Güvenlik ve Güvenlik Kontrol Noktası Uygulamaları” eğitim programını İGA İstanbul Havalimanı başarıyla tamamladı.

Tüm katılımcılar program da teorik bilgileri pratik uygulamalarla birleştirerek öğrenme deneyimi sağladı.
İGA İstanbul Havalimanı sosyal medya hesabında, “lider eğitim merkezi olarak konumlandırma misyonumuzda önemli bir adımı paylaşmaktan gurur duyuyoruz” paylaşımında bulundu.
İGA İstanbul Havalimanı’nın paylaşımı şu şekilde yer aldı;

İGA İstanbul Havalimanı olarak, sektörde kendimizi lider eğitim merkezi olarak konumlandırma misyonumuzda önemli bir adımı paylaşmaktan gurur duyuyoruz.
Geçtiğimiz hafta Port of Baku ortaklığında “İleri Güvenlik ve Güvenlik Kontrol Noktası Uygulamaları” konulu 4 günlük kapsamlı bir eğitim programını başarıyla tamamladık. 📚 👏

Program, teorik bilgileri pratik uygulamalarla kusursuz bir şekilde birleştirerek tüm katılımcılar için zengin bir öğrenme deneyimi sağladı.
Birlikte sadece gelişmiyoruz; yeni ölçütler belirliyoruz ve emniyetli bir havacılık endüstrisine katkıda bulunuyoruz. 💙✈

#

SENDE YORUM YAZ