logo

Hüseyin Keskin, AİM personelinin günü kutladı

Hüseyin Keskin, AİM personelinin günü kutladı

Türkiye, son yıllarda sivil havacılıkta büyük bir aşama ve mesafe kaydetmiş, dünya nezdinde saygı uyandıran bir noktaya ulaşmıştır.

DHMİ olarak biz de asrın projesi İstanbul Havalimanı gibi tüm dünyada hayranlık uyandıran havacılık projelerini hayata geçirmenin haklı gururunu yaşıyor; daha büyük hizmet ve eserler için gece gündüz demeden çalışıyoruz.

“Uçuş emniyeti, havacılık bilgi yönetimi ile başlar” düsturu ile gece gündüz hizmet veren AIM personelimizin bu başarılardaki katkısı büyüktür.

Alanında uzman, birikimli, fedakâr arkadaşlarımızın 7/24 mesaileri sayesinde havacılık bilgileri hızlı, eksiksiz ve doğru bir şekilde ilgili birimlere aktarılmakta, böylece emniyetli bir hava seyrüsefer hizmeti mümkün hale gelmektedir.

Covid-19 dolayısıyla zor bir süreçten geçen havacılığımız, milletimizin kararlılığı ve havalimanlarımızda uygulanmaya başlanan üst düzey önlemler ile normalleşme sürecine girmiştir. Pandemi öncesi Avrupa’nın zirvesindeki havacılığımızın özlediğimiz başarılarla dolu ikinci baharı yakındır.

Bu duygularla, uçuş emniyetimizin arkasındaki güçlü kadro AIM personelimizin 15 Mayıs Dünya Havacılık Bilgi Yönetimi Günü’nü kutluyor, başarılarının devamını diliyorum.

#

SENDE YORUM YAZ